4 pomysłowe śniadania dla juniora

Jeśli masz problem, aby przekonać swojego małego niejadka do zjedzenia śniadania, koniecznie wykorzystaj nasze propozycje ? Im nie odmówi żaden maluch ?

4 pomysłowe śniadania dla juniora4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
4 pomysłowe śniadania dla juniora
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Tosty liski
Bułeczki kotki
Serowa łódka
Omletowy kogucik

Sposób przygotowania:

Tosty liski
 1. Na tostach rozprowadź serek śmietankowy i masło orzechowe. Następnie stwórz oczka, uszy i pyszczek liska z owoców i posypki cukrowej.
  Na tostach rozprowadź serek śmietankowy i masło orzechowe. Następnie stwórz oczka, uszy i pyszczek liska z owoców i posypki cukrowej.
Bułeczki kotki
 1. Podziel bułkę na pół. Następnie rozprowadź na obu częściach serek ziarnisty. I w końcu najlepsze - stwórz pyszczki kotków z przygotowanych warzyw.
  Podziel bułkę na pół. Następnie rozprowadź na obu częściach serek ziarnisty. I w końcu najlepsze - stwórz pyszczki kotków z przygotowanych warzyw.
Serowa łódka
 1. Przy pomocy chleba tostowego, pomidorków koktajlowych, żółtego sera, ogórków, rzodkiewki i oliwki stwórz łódkę na morzu.
  Przy pomocy chleba tostowego, pomidorków koktajlowych, żółtego sera, ogórków, rzodkiewki i oliwki stwórz łódkę na morzu.
Omletowy kogucik
 1. Przygotuj omlet i złóż go na talerzu. Z miksu sałat ułóż trawę, a z pozostałych elementów stwórz grzebień i oczy koguta. I to wszystko!
  Przygotuj omlet i złóż go na talerzu. Z miksu sałat ułóż trawę, a z pozostałych elementów stwórz grzebień i oczy koguta. I to wszystko!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×