Newsy"Takiego gnoju dawno nie widziałam". Magda Gessler musiała natychmiast zamknąć lokal

"Takiego gnoju dawno nie widziałam". Magda Gessler musiała natychmiast zamknąć lokal

"Takiego gnoju dawno nie widziałam". Magda Gessler musiała natychmiast zamknąć lokal (fot. Instagram @kuchennerewolucjetvn)
"Takiego gnoju dawno nie widziałam". Magda Gessler musiała natychmiast zamknąć lokal (fot. Instagram @kuchennerewolucjetvn)
Źródło zdjęć: © Instagram

15.03.2024 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler znana jest z bezkompromisowości i ciętego języka. W trakcie niedawnej rewolucji w warszawskiej "Karpielówce" restauratorka stanęła w obliczu tak skandalicznych zaniedbań, że zmuszona była przerwać nagrania i wezwać prawnika. Czy "Karczma u Ceprów", bo tak teraz nazywa się lokal, zdołała wyjść na prostą po interwencji słynnej restauratorki?

Magda Gessler, znana z programu "Kuchenne Rewolucje", przeszła przez prawdziwe wyzwanie w trakcie rewolucji w warszawskiej "Karpielówce". Lokal prowadzony przez Marcina musiał zmierzyć się z problemami finansowymi i organizacyjnymi, które zagroziły jego egzystencji. Czy restauracji udało się wyjść na prostą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kuchenne rewolucje w "Karpielówce" - bałagan, zaniedbania i nieautoryzowane przelewy

Już na pierwszy rzut oka "Karpielówka" na Ursynowie nie prezentowała się najlepiej. Atmosfera w lokalu była gęsta, a fatalna jakość jedzenia to tylko wierzchołek góry lodowej. W kuchni panował niewyobrażalny bałagan, a właściciel Marcin nie miał uregulowanych płatności ani podpisanych umów z większością pracowników.

Magda Gessler ostro zareagowała na skandaliczne warunki pracy i zaniedbania finansowe. Zwróciła Marcinowi uwagę na brak umów o pracę i zagroziła zamknięciem restauracji, jeśli nie uporządkuje dokumentacji. Właściciel początkowo lekceważył problem, co doprowadziło do ostrej wymiany zdań z restauratorką.

"Takiego gnoju dawno nie widziałam" - skomentowała krótko panujący w kuchni chaos.

Sytuacja stała się tak napięta, że Gessler musiała poprosić o pomoc prawnika. Rewolucja została przerwana na czas dwutygodniowej analizy prawnej. Na szczęście udało się wyprostować większość kwestii, m.in. podpisać umowy o pracę z pracownikami i wyjaśnić nieautoryzowane przelewy z konta bankowego właściciela.

"Karczma u Ceprów" - nowe oblicze i mieszane opinie

Po interwencji Magdy Gessler "Karpielówka" zmieniła nazwę na "Karczma u Ceprów". Restauracja przeszła metamorfozę, ale opinie na temat jej nowego oblicza są mieszane.

Choć restauratorka chwaliła niektóre dania, inne spotkały się z ostrą krytyką ze strony gości. Użytkownicy Google oceniają "Karczmę u Ceprów" na 4,2/5 gwiazdek, jednak w wielu recenzjach pojawiają się skargi na jakość jedzenia i obsługi.

Czy "Karczma u Ceprów" utrzyma się na rynku? Czas pokaże, czy rewolucja Magdy Gessler i zmiana nazwy wystarczą, aby lokal zyskał serca klientów.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także