NewsyVioletta Arlak jest nie do poznania. Aktorka schudła 20 kg po tym, jak "powiedziała stop"

Violetta Arlak jest nie do poznania. Aktorka schudła 20 kg po tym, jak "powiedziała stop"

Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva oraz Facebook: Violetta Arlak
Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva oraz Facebook: Violetta Arlak
31.03.2023 09:38

Chociaż od momentu, kiedy Violetta Arlak zaczęła zachwycać niesamowitą metamorfozą sylwetki, minęło już trochę czasu, to gwiazda "Rancza" po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę obiektywów kamer, pokazując się w nowej fryzurze. Za sprawą odmienionego "looku" gwiazdy, temat jej walki z nadmiarowymi kilogramami powrócił niczym bumerang. Arlak zdążyła już wyjaśnić, czego musiała sobie odmawiać, żeby osiągnąć taki efekt. 

Kiedy w 2016 roku TVP wyemitowało ostatnio odcinek kultowego "Rancza", występująca w nim Violetta Arlak w niczym nie przypominała już tej samej kobiety, którą widzowie kojarzyli ze wcześniejszych sezonów serii. Metamorfoza aktorki była wręcz olśniewająca, a wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie, ile trudu mogła kosztować aktorkę taka przemiana. Arlak nie pozostawiła ich długo bez odpowiedzi.

Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva
Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva

Violetta Arlak w nowej odsłonie

Chociaż "Ranczo" nie wróciło na ekrany telewizorów, to Violetta Arlak wciąż pojawia się w telewizji. Jej ostatni występ gościnny w "Szansie na sukces" udowodnił wszystkim, że aktorka potrafi wytrwać w swoich postanowieniach, a jej sylwetka przez te wszystkie lata nie uległa w żadnym stopniu pogorszeniu. Co więcej, zmiany na lepsze poszły nawet o krok dalej: tym razem gwiazda pokazała się w zupełnie nowej fryzurze, za którą zebrała wśród swoich fanów same pochwały.

Jej pojawienie się w TVP na nowo rozbudziło zainteresowanie telewidzów, którzy zadawali sobie pytanie: jak to możliwe, że Violetta Arlak aż tak się zmieniła? Jak kilka lat temu wyjaśniła aktorka, nie było to łatwe. Ponoć największym problemem były dla niej... spotkania towarzyskie.

Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva
Violetta Arlak i jej przemiana - Pyszności; foto: Canva

Z czego zrezygnowała gwiazda "Rancza"?

Violetta Arlak opowiedziała o swojej walce z nadwagą na łamach "Rewii". To tam zdradziła, że zrzucenie 20 kilogramów oznaczało całą masę wyrzeczeń.

Dziesięć lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie

- wspominała aktorka w gazecie.

Jej poświęcenia przyniosły efekt, na dodatek taki, który utrzymuje się do dziś. Pytanie brzmi tylko: ile jeszcze kawy jest w stanie przyswoić organizm byłej gwiazdy "Rancza"?

Obejrzyj też ten film z naszego kanału na YouTube z przepisem na staropolski postny barszcz biały.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także