NewsyOpublikował paragon za obiad w Warsie. W sieci rozgorzała gorąca dyskusja

Opublikował paragon za obiad w Warsie. W sieci rozgorzała gorąca dyskusja

Obiad w Warsie - Pyszności; Foto: Twitter.com/mietczynski ; Canva.com
Obiad w Warsie - Pyszności; Foto: Twitter.com/mietczynski ; Canva.com
Agnieszka

27.06.2022 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio cały czas słyszymy o drogiej żywności. Nic w tym dziwnego, w końcu wysoki poziom inflacji szokuje. W związku z tym często piszemy o tym, ile zapłaciliśmy za jedzenie. Ostatnio jeden użytkownik Twittera opublikował paragon z restauracji w Warsie. Obiad w Warsie miał wyjątkowo zaskakującą cenę.

Obiad w pociągu

Restauracja w pociągu - Pyszności; Foto: Canva.com
Restauracja w pociągu - Pyszności; Foto: Canva.com

Wars S.A. to firma, która zajmuje się m.in. prowadzeniem restauracji w pociągach. Wagon gastronomiczny znajduje się np. w pociągach InterCity. Dzięki temu podczas długiej podróży, możemy zjeść ciepłą potrawę i smaczny deser.

Niedawno z usług Warsa skorzystał jeden mężczyzna. Postanowił on podzielić się informacją dotyczącą kosztu żywności na Twitterze. W związku z tym opublikował paragon z restauracji. Okazało się, że nie wydał aż tak dużo pieniędzy.

Obiad w Warsie - ile kosztował?

Użytkownik Twittera opublikował "paragon grozy" z restauracji Wars. Za cenę obiadu żartobliwie oskarżył Kaczyńskiego. Okazało się również, że koszt żywności nie był wysoki. Za kawałek ciasta, dwa piwa, kotlet oraz kawę zapłacono tylko 87,80 zł. Jest to wzglęnie przystępna cena, jak na tak duże zamówienie.

Wiele osób zrozumiało żart mężczyzny. Jednak niektórzy potraktowali post na poważnie. W konsekwencji w internecie wybuchła dyskusja na temat polityki. W związku z tym mężczyzna podkreślił, że opublikowany post ma charakter humorystyczny.

Koszt żywności

Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com
Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com

Obecnie coraz więcej mówimy o inflacji oraz cenach żywności. Wiele produktów zdrożało. Nic nie wskazuje na to, że będzie lepiej. W związku z tym często publikujemy paragony, oskarżając przy tym różnych polityków.

Okazuje się, że w wielu restauracjach ceny potraw są przystępne. Oznacza to, że nie zawsze musimy wydawać niesamowitej sumy pieniędzy za prosty obiad. W związku z tym warto sprawdzać koszt żywności przed jej zakupem. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze. Oprócz tego nie zszokuje nas kwota widniejąca na paragonie.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować kotlet drobiowy po francusku z camambert krok po kroku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także