Przepyszne domowe lody z tequilą o smaku limonki i ananasa

Lody to wyjątkowy deser, który nie dość, że jest pyszny, to na dodatek orzeźwia i ochładza podczas letnich, upalnych dni. Lody można kupować w sklepie oraz przyrządzać je samodzielnie w domu. Druga wersja jest znacznie zdrowsza, ponieważ to ty decydujesz o doborze składników.

W tym artykule chciałabym pokazać ci, jak przyrządzić wyjątkowe lody. Dlaczego są takie wyjątkowe? Ponieważ będą zawierać alkohol, a dokładniej tequilę. Takimi lodami na pewno zaskoczysz swoich przyjaciół podczas następnego spotkania. Nie traćmy więc czasu i do dzieła!

Przepis poniżej.

Przepyszne domowe lody z tequilą o smaku limonki i ananasa
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Przepyszne domowe lody z tequilą o smaku limonki i ananasa
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Do blendera wlej wodę, tequilę, sok z limonek, sok ananasowy i mleko skondensowane. Zmiksuj wszystko na jednolitą masę.
  Do blendera wlej wodę, tequilę, sok z limonek, sok ananasowy i mleko skondensowane. Zmiksuj wszystko na jednolitą masę.
 2. Uzyskaną masę przelej do plastikowych kubeczków.
  Uzyskaną masę przelej do plastikowych kubeczków.
 3. Na wierzch każdego kubeczka włóż po jednym plastrze limonki i po jednym patyczku do lodów. Włóż kubeczki do zamrażarki na 6 godzin.
  Na wierzch każdego kubeczka włóż po jednym plastrze limonki i po jednym patyczku do lodów. Włóż kubeczki do zamrażarki na 6 godzin.
 4. Po 6 godzinach wyjmij kubeczki z zamrażarki. Aby wyjąć loda z kubeczka, oblej kubeczek ciepłą wodą i delikatnie okręcając patyczkiem, wyjmij loda.
  Po 6 godzinach wyjmij kubeczki z zamrażarki. Aby wyjąć loda z kubeczka, oblej kubeczek ciepłą wodą i delikatnie okręcając patyczkiem, wyjmij loda.
 5. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×