NewsySekret figury Krzysztofa Ibisza. Za namową o 27 lat młodszej żony wyeliminował z diety jeden produkt

Sekret figury Krzysztofa Ibisza. Za namową o 27 lat młodszej żony wyeliminował z diety jeden produkt

Żona Krzysztofa Ibisza namówiła go do zmiany diety
Żona Krzysztofa Ibisza namówiła go do zmiany diety
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Krzysztof Ibisz

06.10.2023 19:12, aktual.: 06.10.2023 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po dwóch nieudanych małżeństwach Krzysztof Ibisz zdecydował się na trzecią próbę i wziął ślub z młodziutką modelką. Ich życie razem rozpoczęło się od próby zmiany zwyczajów prezentera.

"Wiecznie młody" Krzysztof Ibisz po ślubie z modelką, zmienił swoje nawyki żywieniowe. Wyeliminował z diety między innymi mięso, a także ograniczył spożycie produktów wysokowęglowodanowych, kofeiny i alkoholu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Ibisz zmienił swoje nawyki dla młodej żony

58-letni Krzysztof Ibisz, znany prezenter telewizyjny i showman, od dawna bardzo dba o siebie. Regularnie trenuje, nie przejada się. Jednak dopiero, gdy poznał i poślubił Joannę Kudzbalską, zdecydował się na radykalną zmianę.

Młodsza o 27 lat żona, która jest miłośniczką medycyny chińskiej i zdrowego stylu życia, namówiła Ibisza do wprowadzenia zmian w diecie i codziennych nawyków. Jedną z takich rewolucji było wyeliminowanie mięsa z diety. Prezenter przyznał, że nie było to dla niego łatwe, ale postanowił zrobić to dla zdrowia i dla żony.

- Asia jest wegetarianką i zawsze mi powtarzała, że mięso nie jest zdrowe. W końcu się przekonałem i muszę przyznać, że mam dużo więcej energii - powiedział Krzysztof Ibisz w jednym z wywiadów.

Oprócz mięsa Ibisz ograniczył również spożycie produktów wysokowęglowodanowych, kofeiny i alkoholu.

- Staramy się jeść zdrowo i racjonalnie. Na śniadanie jemy owsianki, jajka lub owoce. Na obiad gotujemy warzywa z ryżem lub makaronem. Na kolację wybieramy lekkie potrawy, takie jak ryby czy tofu - powiedziała Joanna Kudzbalska.

Warto zaznaczyć, że Krzysztof Ibisz staje się coraz bardziej proekologiczny pod wpływem swojej młodszej żony. Przykładem jest sposób, w jaki dbają o środowisko. Prezenter opowiada, że stara się być eko nawet podczas codziennego prysznica, który teraz trwa zaledwie 10 sekund.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także