NewsyW kuchni byłej gwiazdy "M jak miłość" można oszaleć. Sprzątanie jej to koszmar

W kuchni byłej gwiazdy "M jak miłość" można oszaleć. Sprzątanie jej to koszmar

Barbara Kurde-Szatan pokazała kuchnię, fot. YouTube/Onet Plejada
Barbara Kurde-Szatan pokazała kuchnię, fot. YouTube/Onet Plejada

17.05.2023 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się swoją codziennością z fanami. Na jej Instagramie możemy znaleźć wiele zdjęć z rodziną w domu. Ostatnio pochwaliła się swoją kuchnią. Wnętrze nie przypomina typowych pomieszczeń w polskich domach. Jest surowa, a meble są w ciemnym kolorze.

Fani od razu zauważyli, że trudno będzie sprzątać kuchnię. Jedna komentująca zwróciła uwagę na oszklone szafy i napisała:

"Piękna kuchnia, ale ja bym szału dostała (gdybym miała) myć te szyby co chwile". 

Faktycznie można odnieść wrażenie, że sprzątanie takiego pomieszczenia do najłatwiejszych nie należy.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się kuchnią. "Tu jest jakby luksusowo"

Celebryci uwielbiają pokazywać wnętrza swoich apartamentów. Pani Basia kilka lat temu z mężem i dziećmi przeprowadziła się do luksusowego mieszkania w Warszawie. Nieruchomość kosztowała 2,5 mln złotych i naprawdę robi ogromne wrażenie.

Jakiś czas temu na Instagramie opublikowała zdjęcia ze swojej kuchni. Jest przestronna, ma surowy charakter, a motywem przewodnim jest czerń. Wydaje się, że jest tam bardzo dużo miejsca, do tego ma bardzo elegancki "vibe". Aktorka jest nią zachwycona!

Barbara Kurdej-Szatan (Instagram.com/kurdejszatan)
Barbara Kurdej-Szatan (Instagram.com/kurdejszatan)
"Kocham naszą kuchnię. Mówi się, że kuchnia jest sercem domu - to szczera prawda! I jaka piękna i smaczna! A u nas dosłownie sercem - bo podczas remontu mieszkania, kuchnia była pierwsza.." - napisała w poście.

Dodała też:

"Kolory ziemi są zawsze w modzie i przede wszystkim - świetnie się w nich czuję. Uwielbiam poranki z pachnącą kawą, domowe rodzinne obiady czy kolacje z przyjaciółmi….".

Fani chętnie komentowali kuchnię Barbary Kurdej-Szatan. Mieli jednak mieszane uczucia

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Z reguły fani chwalili kuchnię i jej design, ale niektórym osobom coś w niej nie pasowało.

"Bardzo ładna, aczkolwiek jak dla mnie do domu zbyt męska, hotelowa i chłodna. Taka niepraktyczna kuchnia dla singla, co w niej nic nie robi oprócz kawy i sprzątaczka nie ma co sprzątać dzięki temu. Ale jest ładna. To Wam się musi podobać. Łapki moich dzieci byłyby widoczne wszędzie" - napisała jedna osoba.

Druga komentująca dodała:

"Nie podoba mi się - brak ciepła, jakie powinno emanować z takiego pomieszczenia".
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także