Bonifikarta McDonalds pozwala na darmowe jedzenie do końca życia

Jesz ile chcesz i za to nie płacisz. Brzmi jak marzenie? Okazuje się, że to może być prawda!

Eric Alper

Dożywotnie wyżywienie

Złota Bonifikarta to swojego rodzaju ekskluzywny klub. Dożywotnio upoważnia właściciela do darmowego jedzenia w McDonald. W swoim portfelu trzyma ją m.in. Bill Gates (tak w razie gdyby zabrakło mu drobnych na cheeseburgera).

W przeciwieństwie do klasycznej Bonifikarty, ta złota ważna jest dożywotnio. Więc nawet jeśli na starość zachce Ci się BigMaca, to w dowolnej restauracji dostaniesz go za darmo.

Giphy

Wyjątkowa karta dla wyjątkowych osób

Jeśli nie jesteś Billem Gatesem- nie martw się. Wystarczy, że zostaniesz superbohaterem. I to niekoniecznie takim w pelerynie.

W 2013 roku Charles Ramsey z Cleveland uratował trzy kobiety i dziewczynkę, które zostały porwane przez jego sąsiada. W wywiadach Ramsey ciągle wspominał, że trzymał „na wpół zjedzonego Big Maca”, kiedy je ratował, a tysiące użytkowników Twittera nalegało, by firma nagrodziła go złotą kartą McDonald.


mcdonaldslt

Możesz być również przyjacielem syna twórcy McMuffina. gubernatorem, aktorem lub, tak jak Warren Buffett, multimilionerem.
Trzeba uważnie dobierać sobie znajomości 😉

Możesz być również stałym klientem

Z kolei w innym mieście w Stanach, McDonalds podarował Złotą Kartę swojej najstarszej klientce Nadine Baum. Kobieta otrzymała ją jako prezent na swoje 100. urodziny.

Giphy

Zostań pierwszym Polakiem

W Polsce nikt jeszcze nie został posiadaczem złotej karty. Może czeka właśnie na Ciebie?
Dobro zawsze wraca. Czasami w postaci darmowych frytek 😉

A jeśli najdzie Cię ochota na burger Drwala- zobacz, jak możesz przygotować go w domu!

Pyszności

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×