NewsyKelnerka nakarmiła głodnego chłopca. Gdy wróciła do pracy, była w szoku

Kelnerka nakarmiła głodnego chłopca. Gdy wróciła do pracy, była w szoku

Kelnerka
Kelnerka
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

16.08.2023 07:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Melissa mieszka w USA i w tygodniu pracuje jako kelnerka, w weekendy zaś dorabia sobie na części etatu w salonie fryzjerskim. Pewnego dnia brała udział w niecodziennej sytuacji. Na pewno zapamięta ją na całe życie. Wszystko zaczęło się od przybycia głodnego chłopca.

Swoją historię opublikowała na stronie amodays.pl. Melissa jest matką trójki dzieci, która pracuje przez siedem dni w tygodniu. Robi to po to, by jej pociechy miały zapewniony jak najlepszy byt. Niestety, nie wszyscy mogą sobie na takie coś pozwolić. Przed otwarciem restauracji przy lokalu pojawił się dwunastoletni chłopiec, który wyznał, że jest bardzo głodny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kelnerka nakarmiła biednego chłopca

Zapraszamy na #TopWp, czyli najlepsze artykuły ostatnich miesięcy.

Młodzieniec chciał zamówić jedzenie w restauracji, ale nie miał pojęcia, o której jest otwarcie. Kobieta była w kropce, bo nawet spiżarnie nie były uzupełnione. Chłopiec powiedział, że jego mama jest chora i dała mu pieniądze, by kupił sobie hamburgera. Był głodny, ale nie wiedział, gdzie zamówić jedzenie, gdyż wszystko było jeszcze zamknięte.

Kelnerka pomogła mu i obydwoje znaleźli otwartą knajpę. Niestety, było w niej pełno ludzi.


Kobieta sama więc zamówiła jedzenie dla chłopca. Okazało się bowiem, że jeden z pracowników był jej dobrym kolegą. Po krótkiej chwili przyniosła kanapkę, frytki i napój. Młodzieniec nie krył radości.

Kelnerka
Kelnerka© Pexels

Potem stało się coś niezwykłego

Kelnerka wróciła z pracy i postanowiła na chwilę pójść spać, by odpocząć po ciężkim dniu. Wkrótce potem okazało się, że musiała wrócić, by przygotować stoliki do otwarcia następnego dnia. Kiedy weszła do restauracji, zamarła. Tego się nie spodziewała.

Wszystko zostało już wspaniale posprzątane, a krzesełka i stoliki idealnie poukładane. Czyja to była sprawka?


Okazało się, że za wszystkim stał chłopiec, którego kobieta wcześniej nakarmiła. Postanowił się odwdzięczyć i z pomocą menadżera posprzątał lokal. Kobieta była bardzo zdziwiona. Zapytała chłopca o to, co tu robi o tak późnej porze. Młodzieniec odpowiedział:

Nie martw się, Mellisa. Zapytałem mamę o pozwolenie. Chciałem ci pomóc, bo ty mi pomogłaś rano. Pomyślałem też, że posprzątam restaurację. Twój manager mi też pomógł! Teraz możesz spędzić czas ze swoimi dziećmi i zrobić dla nich dobry obiad. Myślę, że wykonałem dobrą robotę.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także