NewsyKradła w Żabce, a teraz wini za to sprzedawcę. Nie uwierzysz, jak się tłumaczyła

Kradła w Żabce, a teraz wini za to sprzedawcę. Nie uwierzysz, jak się tłumaczyła

Żabka zmaga się z plagą kradzieży (TikTok)
Żabka zmaga się z plagą kradzieży (TikTok)
31.07.2023 14:20

Żabka zmaga się z plagą kradzieży. Jeden z pracowników sieci pokazał na TikToku, jakie towary klienci zabierają bez płacenia. Nie uwierzysz, jakie to są przedmioty.

W Żabce kupuje się kawę. W raporcie jest mowa o sprzedaży iluś sztuk, przy czym kubeczków zniknęło znacznie więcej. Niektórzy "klienci" upatrzyli sobie kubki na kawę i kradną je na potęgę. Jedną taką sytuację pokazał na TikToku pewien pracownik sieci. Kobieta, przyłapana na kradzieży, tłumaczyła się, że... nie mogła wyciągnąć jednego. Mało tego, powiedziała, że to wina sprzedawcy, bo "gdyby złapał ją wcześniej, to by nic nie ukradła".

Żabka i plaga kradzieży kubków do kawy

Pracownik nagrał TikToka, który bardzo szybko stał się popularny.

- Ona po pięciu minutach wyszła, ja podchodzę do okna, a ona, słuchajcie, mi kubeczki ukradła do kawy. Chyba z dziesięć kubeczków! - mówił na nagraniu.

Opowiadał też, że dogonił kobietę, która była oburzona, że jej zwrócił uwagę. Stwierdziła, że sprzedawca robi niepotrzebną "aferę".

- Wiecie, co ona mi powiedziała? Że to jest moja wina! Bo gdybym ją złapał wcześniej, to ona by nie ukradła - kontynuował.

To takie bezczelne! Kasjer zaczął się nawet zastanawiać, czy każdy złodziej będzie go obwiniał o to, że coś ukradł.

Zapytana o to, dlaczego zabrała aż tyle kubeczków, dała również zaskakującą odpowiedź. Nie mogła ponoć wyciągnąć tylko jednego.

Komentujący zastanawiali się, czemu Żabka zmaga się z plagą kradzieży kubków do kawy. Nie ma na to żadnego logicznego wyjaśnienia.

"No tak, twoja wina. Mogłeś ustawić te kubki inaczej, każdy osobno" - napisała jedna osoba.
"W mojej osiedlowej żabie klientka zrobiła aferę, że nie dostała kubeczka, "bo przecież i tak są za darmo", padłam jak to usłyszałam" - dodała kolejna komentatorka.
"Teraz okazuje się, że złodziej jest pokrzywdzony, a winny jest sprzedawca lub ochroniarz, że nie upilnował złodzieja" - stwierdziła inna komentująca.
Żabka (Adobe)
Żabka (Adobe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także