Lemoniada w wydaniu ombre

Przepis na udany weekend? My go mamy i zaraz się nim z Wami podzielimy ? Na pewno Wam się spodoba ❤️

Lemoniada w wydaniu ombre8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Lemoniada w wydaniu ombre
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Pokrój w kostkę świeże mango i wstaw je do zamrażarki na kilka godzin. Następnie w mikserze połącz ze sobą zmrożone mango, napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Powstałą mieszankę przełóż do miski i wstaw do zamrażarki na 30 minut.
  Pokrój w kostkę świeże mango i wstaw je do zamrażarki na kilka godzin. Następnie w mikserze połącz ze sobą zmrożone mango, napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Powstałą mieszankę przełóż do miski i wstaw do zamrażarki na 30 minut.
 2. Kolej na truskawki. Je również podziel na mniejsze kawałki i trzymaj w zamrażarce przez kilka godzin. Następnie ponownie użyj miksera i wrzuć do niego mrożone truskawki, napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Truskawkową mieszankę przełóż do miski i wstaw do zamrażarki na 30 minut.
  Kolej na truskawki. Je również podziel na mniejsze kawałki i trzymaj w zamrażarce przez kilka godzin. Następnie ponownie użyj miksera i wrzuć do niego mrożone truskawki, napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Truskawkową mieszankę przełóż do miski i wstaw do zamrażarki na 30 minut.
 3. Po raz trzeci użyj miksera. Tym razem połącz ze sobą napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Powstałą mieszankę wstaw do zamrażarki na 30 minut.
  Po raz trzeci użyj miksera. Tym razem połącz ze sobą napój o smaku cytrusowym (250 ml), lód (1 szklanka) oraz wódkę (80 ml). Powstałą mieszankę wstaw do zamrażarki na 30 minut.
 4. W szklance stwórz kilka warstw, zaczynając od truskawkowej, potem mango, a na końcu mieszanka z lemoniady i wódki.
  W szklance stwórz kilka warstw, zaczynając od truskawkowej, potem mango, a na końcu mieszanka z lemoniady i wódki.
 5. I to wszystko ?
  I to wszystko ?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×