Sernik truskawkowy bez pieczenia

Poniżej zobaczysz przepis na przyrządzenie sernika truskawkowego bez pieczenia. Jest przepyszny!

Sernik truskawkowy bez pieczenia
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik truskawkowy bez pieczenia
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. 1/3 ilości truskawek pokrój na 4 części. Resztę truskawek przekrój na pół. Truskawki pocięte na 4 części wsyp do miski i dodaj do nich 4 łyżki cukru puder i 1/2 łyżki soku z cytryny. Włóż miseczkę do mikrofali na 3 minuty.
   1/3 ilości truskawek pokrój na 4 części. Resztę truskawek przekrój na pół. Truskawki pocięte na 4 części wsyp do miski i dodaj do nich 4 łyżki cukru puder i 1/2 łyżki soku z cytryny. Włóż miseczkę do mikrofali na 3 minuty.
 2. Do miski włóż serek śmietankowy, jogurt naturalny, śmietankę 30%, 1 łyżkę soku z cytryny, 2,5 łyżki cukru pudru i żelatynę. Dobrze wymieszaj. Następnie dodaj truskawkową mieszankę i ponownie wymieszaj.
  Do miski włóż serek śmietankowy, jogurt naturalny, śmietankę 30%, 1 łyżkę soku z cytryny, 2,5 łyżki cukru pudru i żelatynę. Dobrze wymieszaj. Następnie dodaj truskawkową mieszankę i ponownie wymieszaj.
 3. Wymieszaj ze sobą zmielone herbatniki oraz roztopione masło i przesyp do okrągłej blaszki. Wygładź wierzch, a następnie wylej zawartość miski. Włóż blaszkę do lodówki, aż do związania.
  Wymieszaj ze sobą zmielone herbatniki oraz roztopione masło i przesyp do okrągłej blaszki. Wygładź wierzch, a następnie wylej zawartość miski. Włóż blaszkę do lodówki, aż do związania.
 4. Na wierzchu sernika ułóż odłożone wcześniej części truskawek, a następnie wylej na nie galaretkę. Włóż do lodówki, aż do związania galaretki.
  Na wierzchu sernika ułóż odłożone wcześniej części truskawek, a następnie wylej na nie galaretkę. Włóż do lodówki, aż do związania galaretki.
 5. Kiedy galaretka się zwiąże, wyjmij blaszkę z lodówki i pokrój sernik na kawałki. Jeżeli masz ochotę, możesz posypać go z wierzchu cukrem pudrem.
  Kiedy galaretka się zwiąże, wyjmij blaszkę z lodówki i pokrój sernik na kawałki. Jeżeli masz ochotę, możesz posypać go z wierzchu cukrem pudrem.
 6. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×