Tosty na 4 sposoby

Nie wiesz jak zaserwować tosty swojemu maluchowi? Dzięki nam, nigdy nie zabraknie Ci pomysłów ? Przyda się każdemu rodzicowi ❤️

Tosty na 4 sposoby4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Tosty na 4 sposoby
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Tosty na słono
Tosty na słodko

Sposób przygotowania:

 1. W głębokim talerzu połącz ze sobą jajka, mleko, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  W głębokim talerzu połącz ze sobą jajka, mleko, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 2. Na chlebie tostowy ułóż plastry szynki i sera. Na wierzchu umieść drugą kromkę chleba. Obtocz w przygotowanej wcześniej mieszance i podsmaż na patelni.
  Na chlebie tostowy ułóż plastry szynki i sera. Na wierzchu umieść drugą kromkę chleba. Obtocz w przygotowanej wcześniej mieszance i podsmaż na patelni.
 3. Aby przygotować tosty na słodko, połącz ze sobą jajka, mleko, cukier i ekstrakt waniliowy.
  Aby przygotować tosty na słodko, połącz ze sobą jajka, mleko, cukier i ekstrakt waniliowy.
 4. Pierwszy tost przygotujesz przy pomocy czekolady i banana, które powinieneś umieścić w chlebie tostowym. Następnie obtocz w przygotowanej mieszance jajecznej i pokruszonych herbatnikach. Podsmaż na patelni.
  Pierwszy tost przygotujesz przy pomocy czekolady i banana, które powinieneś umieścić w chlebie tostowym. Następnie obtocz w przygotowanej mieszance jajecznej i pokruszonych herbatnikach. Podsmaż na patelni.
 5. Drugi tost, to nic innego jak połączenie serka śmietankowego, truskawek, soku z cytryny i cukru pudru. Wystarczy, że umieścisz mieszankę serową w chlebie tostowym, obtoczysz w jajkach i podpieczesz na patelni.
  Drugi tost, to nic innego jak połączenie serka śmietankowego, truskawek, soku z cytryny i cukru pudru. Wystarczy, że umieścisz mieszankę serową w chlebie tostowym, obtoczysz w jajkach i podpieczesz na patelni.
 6. I na koniec tost z jabłkami. Aby go przygotować, na patelni połącz ze sobą jabłko, cukier brązowy, cynamon i wodę. Przygotowany miks przełóż do chleba tostowego, obtocz w jajecznej miksturze i podpiecz na patelni.
  I na koniec tost z jabłkami. Aby go przygotować, na patelni połącz ze sobą jabłko, cukier brązowy, cynamon i wodę. Przygotowany miks przełóż do chleba tostowego, obtocz w jajecznej miksturze i podpiecz na patelni.
 7. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×