Wirtualna Polska

12 najtrudniejszych jedzeniowych wyzwań na świecie. Podołają im tylko mistrzowie!

12 najtrudniejszych jedzeniowych wyzwań na świecie. Podołają im tylko mistrzowie!

Wiele miejsc na świecie, w celach oczywiście reklamowych, robi wyzwania, które co roku przyciągają największych śmiałków. Zobacz, jakie zadania ich czekają!

Wirtualna Polska

#1 Nachosowe wyzwanie „I Cant Drive”

Uczestnik wyzwania dostaje 3,5 kg talerz wyładowany po same brzegi nachosami, chipotle,kurczakiem i innymi meksykańskimi przysmakami. Uczestnicy/ofiary mają 55 minut na ukończenie wyzwania. Jeśli się to uda- nie płacą za posiłek, dostają darmową koszulkę, a ich zdjęcie trafia do galerii sław Macho Nacho Sammy’ego Hagara.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
ibetyouwont
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#2 Wyzwanie z potrójnym ramenem w Tokio

Wyzwanie „Triple Jumbo Ramen” , jak nazwa sugeruje, polega na tym, że musisz zjeść trzy gigantyczne miski ramenu (razem z bulionem) w ciągu godziny. Jeśli Ci się uda, nie musisz płacić, a Twoje zdjęcie zawiśnie na Ścianie Sław.

foodchallenges
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#3 Piekielnie ostra pizza w Pazza Bistro

30 cm pizza z piekła rodem! Zrobiona jest z odrętwiająco ostrym sosem, papryczkami habanero, papryczkami jalapeno i papryczkami ghost. Wyzwanie ma jasno określone reguły: 20 minut, jedna szklanka wody, żadnych serwetek, a jeśli jakimś cudem uda Ci się zjeść całą pizzę, to musisz wylizać palce i talerz do czysta.
Nagroda? Dożywotni, nielimitowany dostęp do napojów gazowanych i breloczek z napisem „przeżyłem”. Jeśli pięciokrotnie uda Ci się ukończyć wyzwanie, to możesz dodatkowo zmienić nazwę pizzy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
ibetyouwont

#4 Kebab w 20 minut, Polska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

I zapraszamy na nasze własne podwórko! Pora na 5 kg kebaba. Masz na to 20 minut i możesz wziąć jedną osobę do pomocy.

Piątek weekendu początek 😍taki kebab tylko u Król Ali baba 😎👉Kebab 5 kg 120zl 👉Kebab 7 kg 160zl 👉Kebab 10 kg 220zlZapraszamy 😊😉

Posted by RELAX KEBAB Radzymin on Friday, September 18, 2020
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

#5 Lodowe wyzwanie w Waffle Cone Creamery

Lody składają się z 16 gałek po ponad 220 gramów, jednej puszki bitej śmietany, wiśni i armii dodatków, które wybierają w zależności od dostępności i preferencji klienta, np. gorące krówki, ciasteczka Oreo, M&M’s , żelki, chipsy waflowe, banany, posypka i orzechy.
Ogromna porcja podawana jest w misce dla psa. Jeśli uda Ci się dokończyć wyzwanie- zgarniasz 100$, miejsce na ścianie sławy Waffle Cone i zaszczyt zmiany nazwy wyzwania, dopóki jakiś inny wariat znowu go nie ukończy.

foodchallanges

#6 Naleśnikowe wyzwanie dla najodważniejszych, MAC 24-7

Sterta naleśników, o średnicy ponad 35 cm z jagodami, orzechami włoskimi i kawałkami czekolady. Są zaledwie o połowę mniejsze niż tarcza Kapitana Ameryki. Tylko siedem osób z ponad 250, które do tej pory podjęły wyzwanie, odniosło sukces. Na szczęście kierownictwo MAC 24-7 rozumie trudność tego wyzwania i zapewnia 90 minut na wykonanie zadania

Ttripadvisor

#7 Wyzwanie Hibernator Breakfast, Anglia

Wszyscy kardiolodzy zasłaniają teraz oczy- 8000 kalorii na jedynym talerzu! Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się ukończyć tego wyzwania. Talerz z Hibernatorem obłożony jest ośmioma kiełbaskami, ośmioma plastrami bekonu, czterema ziemniakami z cebulą, czterema jajkami sadzonymi, omletem z 4 jaj, czterema goframi, 4 kaszankami, fasolą, pomidorami, grzybami, frytkami, tosta i kawałkami smażonego chleba z masłem. Jakby tego było mało, do całego posiłku dołączony jest litrowy truskawkowy koktajl mleczny z górą bitej śmietany.

awesomejelly

#8 Wyzwanie Ghost Wings, Minnesota

Uczestnicy muszą zjeść 10 skrzydeł w 15 minut. Sos, w którym zatopione są skrzydełka, zrobiony jest z ghost peppers- 400x ostrzejszych niż tabasco. Ponadto, zasady tego wyzwania stanowią, że podczas wyzwania nie wolno spożywać żadnych innych posiłków ani napojów (w tym wody) i absolutnie zabronione są przerwy w łazience.

awesomejelly

#9 The Big Fat Fatty Sandwich, Hollywood

Charakterystyczna kanapka za 50 dolarów w Fat Sal’s Deli zawiera smażony ser, burgery z serem, pastrami, paluszki z kurczaka, bekon, paluszki mozzarelli, jajka sadzone, papryczki jalapeno, frytki, krążki cebulowe, chili, marinara i tłusty sos. Tak, tajemniczy, specjalny tłusty sos.. Przy wadze 4,5 kg i prawie 70 cm przeznaczone na to zadanie 40 minut może okazać się zbyt krótkie.

awesomejelly

#10 Wyzwanie z największym stekiem

Restauracja Amarillo w Teksasie słynie 2 kilogramowgo „Steak Challenge”. Składa się z koktajlu z krewetek, pieczonego ziemniaka, sałatki, bułki i oczywiście 2 kilogramowej porcji mięsa. Z wszystkich tych wyzwań to prawdopodobnie ma najbardziej szczegółowe zasady, które nim rządzą. Na przykład, nie wolno ci wstawać, opuszczać stołu ani pozwalać nikomu dotykać posiłku. Jeśli personel przyłapie inną osobę pomagającą Ci w krojeniu, przygotowywaniu lub jedzeniu posiłku, zostaniesz natychmiast zdyskwalifikowany.

awesomejelly

#11 Gigantyczny burger, „U Bacy na Cacy”

Kolejny polski akcent! 40 minut i 2,5 kg porządnego burgera z ogromną porcją mięsa? Proszę bardzo! Dodatki do burgera są klasyczne: sałata, pomidor, cebula, ser i bekon. W nagrodę dostajesz koszulkę, nie musisz płacić za burgera, a Twoje zdjęcie zawiśnie na ścianie.

Tak jest nie waga danego zawodnika świadczy o możliwości pokonania Challenge ☝️ oto gość który w 20 minut zjadł 2 kg…

Posted by Cyprysek Góralska Zdrowa Żywność z Dostawą do Domu Chorzów I Okolice on Sunday, August 9, 2020

#12 Wyzwanie z angielskim obiadem

Posiłek składa się z całego indyka pieczonego na złocisto, 25 pieczonych ziemniaków, 25 pasternaku, 25 kulek farszu, 25 parówek w cieście, 25 pieczonych w miodzie marchewek, 25 brokułów i kalafiora. A jakby tego było mało, cały posiłek jest duszony w oceanie sosu żurawinowego. Chociaż większość z tych wyzwań nie wnosi nic poza obżarstwem i reklamą, to w tym przypadku jest trochę inaczej. Za każde podjęte wyzwanie restauracja przekazuje jego równowartość do banku żywności.

awesomejelly

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×