Szarpana wieprzowina gotowana w wolnowarze

Szarpana wieprzowina (pulled pork) to kolejna kultowy składnik, którego nie może zabraknąć w zgromadzonych przez Ciebie przepisach.

Gotowana przez 8 godzin wieprzowina świetnie sprawdzi się w różnych daniach. Możesz wykorzystać ją jako jeden ze składników pizzy, dodatek do sałatki czy pyszny element kanapki. Możliwości jest naprawdę wiele!

A skoro już mowa o okazjach i możliwościach… Zbliża się Dzień Chłopaka i z tej okazji możesz przygotować dla swojej drugiej połówki wyjątkowy i smaczny prezent, który z pewnością zostanie doceniony 🙂 A jeśli nie masz czasu na 8-godzinne kucharzenie, zawsze możesz zamówić genialną pizzę z tym właśnie składnikiem w Domino’s Pizza.

Rwana wieprzowina gotowana przez 8 godzin w wolnowarze815
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Rwana wieprzowina gotowana przez 8 godzin w wolnowarze
Czas przygotowywania
15minut
Czas gotowania
8godzin
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W misce połącz ze sobą olej oraz przyprawy: kmin rzymski, ostrą i słodką paprykę oraz cynamon. Dodaj łyżeczkę brązowego cukru.
  W misce połącz ze sobą olej oraz przyprawy: kmin rzymski, ostrą i słodką paprykę oraz cynamon. Dodaj łyżeczkę brązowego cukru.
 2. Nanieś powstałą marynatę na mięso i dokładnie rozprowadź po całości. Następnie wstaw mięso na 50 minut do lodówki.
  Nanieś powstałą marynatę na mięso i dokładnie rozprowadź po całości. Następnie wstaw mięso na 50 minut do lodówki.
 3. Po tym czasie włóż wieprzowinę do wolnowaru, dodaj cebulę i czosnek. Zalej wodą i gotuj przez 8 godzin. Gotowe mięso będziesz mogła podzielić na mniejsze kawałki bez większych problemów, uzyskując efekt szarpanej wieprzowiny.
  Po tym czasie włóż wieprzowinę do wolnowaru, dodaj cebulę i czosnek. Zalej wodą i gotuj przez 8 godzin. Gotowe mięso będziesz mogła podzielić na mniejsze kawałki bez większych problemów, uzyskując efekt szarpanej wieprzowiny.
 4. A dzięki temu przygotujesz: pyszną pizzę...
  A dzięki temu przygotujesz: pyszną pizzę...
 5. ... smaczną sałatkę...
  ... smaczną sałatkę...
 6. ...i oryginalną kanapkę.
  ...i oryginalną kanapkę.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×