Do Polski wchodzi nowa znana sieć fast-food. Już niedługo będziemy mogli sprawdzić ofertę Popeyes

Popeyes w Polsce - Pyszności; Foto: Canva

Sieć restauracji typu fast-food w Polsce jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięta. Jak dobrze wiemy, prym wiedzie trzech głównych graczy. Już niedługo, w naszym kraju pojawi się kolejna restauracja, która powinna zyskać dużą liczbę zwolenników. Popeyes w Polsce to oferta, która już niedługo stanie się faktem.

Popeyes w Polsce – co oferuje ta popularna restauracja?

Restauracje fast-food w Polsce można spotkać tak naprawdę na każdym kroku. Są w centrach handlowych, przy drogach ekspresowych i autostradach, a coraz częściej w sezonie letnim organizuje się zloty food trucków, które przyciągają liczne rzesze wielbicieli tego typu dań. Wszystko wskazuje na to, że podobnym zainteresowaniem powinny cieszyć się restauracje Popeyes w Polsce. To amerykański gigant z dziedziny fast-food. Lokale są obecne w 30 krajach, a łącznie jest to ponad 3800 restauracji. W 2023 roku, z tego typu oferty będzie można skorzystać w Polsce.

Popeyes w Polsce

Popeyes w Polsce – Pyszności; Foto: kadr z materiału na kanale YouTube CNBC

Popeyes w Polsce stanie się kolejnym graczem z branży fast-food, który może zagrozić pozycji McDonald’s, KFC, czy Burger King. Restauracja oferuje dania w stylu nowoorleańskim, a są to głównie – polędwiczki z kurczaka, pikantny kurczak, smażone krewetki, czy inne regionalne produkty. Co ważne, restauracje powstaną stopniowo, a otwarcie pierwszego lokalu w Polsce zaplanowano na 2023 rok. Warto podkreślić, że marka Popeyes jest jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi, serwująca dania z kurczaka.

Kiedy otwarcie restauracji Popeyes w Polsce?

Pomimo tego, że Popeyes jest już obecna w kilku krajach w Europie, to w najbliższych latach będą to pierwsze lokale, które powstaną w tej części Europy. Zakłada się otwarcie 600 restauracji w Polsce i Czechach w przeciągu najbliższych 10 lat. Przypomnijmy, że w Europie, z takiej oferty można już skorzystać w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Szwajcarii i Hiszpanii.

Kanapka w Popeyes – Pyszności; Foto: kadr z materiału na kanale YouTube CNBC

Popeyes w Polsce to sieć zupełnie nowych restauracji fast-food. Standardem będą tu cyfrowe ekrany zamówień, obsługa stolików i zamówień, czy zamówienia mobilne. Oznacza to, że każdy będzie mógł zamawiać jedzenie tak, jak najbardziej lubi. Czy taki fast-food ma szansę stać się znaczącym graczem? Z pewnością tak. 50 lat doświadczenia, na pewno będzie tu atutem.

Lubisz szybkie jedzenie? Zobacz na naszym kanale YouTube przepis na spaghetti z klopsikami:


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×