Wirtualna Polska

Ubierz kurtkę i biegnij do Biedronki po olej. To rekordowa promocja, ale jest haczyk

Promocja na olej- Pyszności/ źródło: Biedronka

Promocja na olej- Pyszności/ źródło: Biedronka

W sieci sklepów Biedronka już na dniach rusza wyjątkowa promocja na olej roślinny. Możesz go dostać nawet o połowę taniej niż na co dzień.

Wirtualna Polska

Supermarkety od zawsze prześcigają się w specjalnych ofertach, promocjach i akcjach rabatowych, które mają przyciągnąć kolejnych klientów i skłonić ich, aby to właśnie w tym sklepie zostawili swoje pieniądze. Biedronka wyspecjalizowała się w akcjach „„Kup 2 i zapłać mniej”. Oznacza to nic innego jak to, że gdy kupujemy więcej- nasz rachunek maleje. Podczas takich promocji warto jest kupić produkty, które mogą trochę postać w domowej spiżarni.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Promocja na olej

W Biedronce rusza promocja, dzięki której niezbędny w kuchni olej kupisz w atrakcyjnej cenie. Do 4 lutego za jedną butelkę zapłacimy średnio 8,99 złotych zamiast 11,99 złotych. Dzienny limit na klienta to 4 butelki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Promocja na olej- Pyszności

Promocja na olej- Pyszności

Jak informuje „Rz”, w Polsce sprzedaje się rocznie 3,4 miliona litrów oleju słonecznikowego. Producenci nie  ukrywają, że że ze względu na rosnące koszty produkcji, spowodowane m.in. wyższymi cenami gazu, paliw i prądu, zmuszeni są podnosić ceny. W ostatnim czasie olej stał się rekordowy drogi.

Nowe oferty w Biedronce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To nie koniec promocji, jakie przygotowała Biedronka dla swoich klientów. W najnowszej gazetce można znaleźć również rabat na masło- kupując trzy kostki za jedną płacimy ,79 złotych zamiast 5,99 złotych. Warto również zaopatrzyć się w żółty ser. W promocję wchodzi ser Morski oraz Gouda (2x250g lub 500 g). Drugie opakowanie produktu kupisz z 40 procentową zniżką.
Taniej dostaniesz również mięso. Jeśli na twoim paragonie znajdą się (poza mięsem) produkty o łącznej wartości minimum 29 zł, to za łopatkę kosztować będzie 11,99 zł/kg a szynka 10,99 zł/kg.

Specjalne oferty dotyczą posiadaczy karty „Moja Biedronka”. Dostępna jest ona również w dedykowanej aplikacji, dzięki czemu łatwo możesz mieć ją zawsze pod ręką. Założenie jest bezpłatne i upoważnia do wielu rabatów i promocji. Warto zwrócić na to uwagę, szczególnie podczas czasu rosnących cen i szalejącej inflacji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przepis na pyszne mielone z serem znajdziesz na naszym kanale YouTube


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×