Ciasto bananowe bez pieczenia

ciasto bananowe

Ciasto bananowe bez pieczenia to prawdziwy hit w naszych domach. Jest nie tylko genialne w smaku, ale i proste w przygotowaniu. Czego chcieć więcej?

Zobacz także: Pyszny sernik dyniowy podany jako dip

Ciasto bananowe bez pieczenia9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Ciasto bananowe bez pieczenia
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Pierwsza warstwa
Druga warstwa

Sposób przygotowania:

 1. Wyłóż formę do pieczenia folią spożywczą. Następnie na dnie ułóż biszkopty, a na wierzchu ułóż obrane banany. Tak, aby zapełnić owocami całą formę.
  Wyłóż formę do pieczenia folią spożywczą. Następnie na dnie ułóż biszkopty, a na wierzchu ułóż obrane banany. Tak, aby zapełnić owocami całą formę.
 2. W dużej misce połącz ze sobą galaretki cytrynowe oraz wrzątek. Po ostudzeniu przelej mieszankę do formy i wstaw do lodówki na 2 godziny.
  W dużej misce połącz ze sobą galaretki cytrynowe oraz wrzątek. Po ostudzeniu przelej mieszankę do formy i wstaw do lodówki na 2 godziny.
 3. Aby przygotować drugą warstwę, ubij śmietankę 30%. Po chwili zacznij dodawać stopniowo ser oraz sok z cytryny. Odłóż na bok mikser, bo nie będzie już potrzebny.
  Aby przygotować drugą warstwę, ubij śmietankę 30%. Po chwili zacznij dodawać stopniowo ser oraz sok z cytryny. Odłóż na bok mikser, bo nie będzie już potrzebny.
 4. Przygotuj galaretkę krystaliczną i po ostudzeniu połącz powoli z serową mieszanką. Składniki połączysz przy pomocy silikonowej łopatki.
  Przygotuj galaretkę krystaliczną i po ostudzeniu połącz powoli z serową mieszanką. Składniki połączysz przy pomocy silikonowej łopatki.
 5. Przełóż mieszankę do formy do pieczenia. Wstaw ciasto na 3 godziny do lodówki.
  Przełóż mieszankę do formy do pieczenia. Wstaw ciasto na 3 godziny do lodówki.
 6. I gotowe!
  I gotowe!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×