ciasto kinder country
Kategorie PrzepisySłodkości

Ciasto Kinder Country bez pieczenia

Ciasto Kinder Country bez pieczenia to genialny przepis na udany deser ? Sprawdzi się zarówno jako niedzielne ciasto po obiedzie, jak i tort urodzinowy! Czego chcieć więcej?

Zobacz jak przygotować w domu ciasto Kinder Country bez pieczenia:

Zobacz także: Pyszne ciasto czekoladowe z truskawkami

 

Pyszne ciasto Kinder Country bez pieczenia 10
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszne ciasto Kinder Country bez pieczenia
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Połącz czekoladę z podgrzaną śmietanką.
  Połącz czekoladę z podgrzaną śmietanką.
 2. Następnie dodaj płatki Nestle Kangus oraz pszenicę ekspandowaną. Dokładnie wymieszaj i stwórz spód ciasta. Wstaw do lodówki.
  Następnie dodaj płatki Nestle Kangus oraz pszenicę ekspandowaną. Dokładnie wymieszaj i stwórz spód ciasta. Wstaw do lodówki.
 3. We wrzątku przygotuj przezroczyste galaretki i odstaw na bok.
  We wrzątku przygotuj przezroczyste galaretki i odstaw na bok.
 4. Zmiksuj ze sobą: śmietankę 30%, serek mascarpone, serek śmietankowy, mleko skondensowane i wcześniej przygotowane galaretki.
  Zmiksuj ze sobą: śmietankę 30%, serek mascarpone, serek śmietankowy, mleko skondensowane i wcześniej przygotowane galaretki.
 5. Nie zapomnij dodać również płatków Nestle Kangus oraz pszenicy ekspandowanej. Połączone składniki przelej do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 2 godziny.
  Nie zapomnij dodać również płatków Nestle Kangus oraz pszenicy ekspandowanej. Połączone składniki przelej do formy do pieczenia i wstaw do lodówki na 2 godziny.
 6. Na wierzchu rozprowadź polewę czekoladową. Dodaj ponownie płatki Nestle Kangus i pszenicę ekspandowaną. Jako ostatni element wykorzystaj batony Kinder Country. Wstaw do lodówki na godzinę.
  Na wierzchu rozprowadź polewę czekoladową. Dodaj ponownie płatki Nestle Kangus i pszenicę ekspandowaną. Jako ostatni element wykorzystaj batony Kinder Country. Wstaw do lodówki na godzinę.
 7. Smacznego!
  Smacznego!
Ciasto Kinder Country

Tym razem mamy pyszne ciasto dla prawdziwych miłośników batona Kinder Country 🍫👍❤️PRZEPIS 👉 http://www.pysznosci.pl/264443

Posted by Słodkości on Wednesday, August 14, 2019
264443