domowe lody jogurtowe
Categories Blender próżniowyPrzepisySłodkości

Domowe lody jogurtowe

Dziś pokażemy Ci, jak w prosty i szybki sposób przygotować pyszne lody jogurtowe. I to na 3 sposoby. Będzie więc z czego wybierać! Tego po prostu nie możesz przegapić 😉

W przygotowaniu idealnych lodów pomógł nam blender próżniowy marki Philips.

Zobacz także: Mini serniczki z łososiem

Domowe lody jogurtowe3
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Pyszności
Votes: 0
Rating: 0
You:
Rate this recipe!
Domowe lody jogurtowe
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Smak czekoladowy
Smak truskawkowy
Smak matcha

Sposób przygotowania:

 1. Aby przygotować lody truskawkowe, połącz w blenderze: truskawki, jogurt grecki, serek śmietankowy, ricottę, miód wielokwiatowy oraz ekstrakt waniliowy.
  Aby przygotować lody truskawkowe, połącz w blenderze: truskawki, jogurt grecki, serek śmietankowy, ricottę, miód wielokwiatowy oraz ekstrakt waniliowy.
 2. Przelej mieszankę do pojemnika i wstaw do zamrażarki na całą noc.
  Przelej mieszankę do pojemnika i wstaw do zamrażarki na całą noc.
 3. Czas na wersję w zielonym kolorze. Tym razem zblednuj ze sobą: limonkę, jogurt grecki, serek śmietankowy, matchę i syrop miętowy. Gotową mieszankę przelej do pojemnika i wstaw do zamrażarki na całą noc.
  Czas na wersję w zielonym kolorze. Tym razem zblednuj ze sobą: limonkę, jogurt grecki, serek śmietankowy, matchę i syrop miętowy. Gotową mieszankę przelej do pojemnika i wstaw do zamrażarki na całą noc.
 4. I na koniec lody czekoladowe. Aby je przygotować umieść w blenderze: jogurt grecki, banany, ciemne kakao i ciastka kakaowe. Podobnie jak w przypadku innych smaków, mroź lody przez całą noc.
  I na koniec lody czekoladowe. Aby je przygotować umieść w blenderze: jogurt grecki, banany, ciemne kakao i ciastka kakaowe. Podobnie jak w przypadku innych smaków, mroź lody przez całą noc.
 5. Gotowe lody udekoruj według uznania i to wszystko!
  Gotowe lody udekoruj według uznania i to wszystko!
Domowe lody jogurtowe

Domowe lody jogurtowe totalnie zawróciły nam w głowach 😍🍦 Nie dość, że świetnie smakują i genialnie się prezentują, to jeszcze są mega proste w przygotowaniu 👍SPRZĘT ➡️ Blender próżniowy marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/3a3MEv5PRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/297080

Posted by Pyszności on Monday, May 11, 2020
297080