Marynowane pyszności

Przed zimą gromadzimy kolory dookoła siebie. I tak właśnie powstały marynowane pyszności w barwnej kolorystyce. Oj będzie się działo!

Marynowane pyszności3
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Marynowane pyszności
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje słoiki litrowe
Marynowane pomidorki
Marynowane czerwone buraki
Marynowana dynia

Sposób przygotowania:

 1. Do garnka wlej wodę i ocet winny. Następnie dodaj cukier, sól, ziarna gorczycy, czosnek i liście laurowe. Zagotuj. Do słoika włóż gałązki tymianku, pomidorki koktajlowe i papryczki piri-piri. Zalej wcześniej przygotowaną mieszanką i dokładnie zakręć.
  Do garnka wlej wodę i ocet winny. Następnie dodaj cukier, sól, ziarna gorczycy, czosnek i liście laurowe. Zagotuj. Do słoika włóż gałązki tymianku, pomidorki koktajlowe i papryczki piri-piri. Zalej wcześniej przygotowaną mieszanką i dokładnie zakręć.
 2. Czas na kolejną marynatę, tym razem z czerwonymi buraczkami. Aby ją przygotować, połącz ocet jabłkowy, ocet spirytusowy, wodę, cukier, sól, ziarna pieprzu i liście laurowe. Do słoika wrzuć kawałki czerwonych buraków i czosnek. Zalej przygotowaną wcześniej mieszanką.
  Czas na kolejną marynatę, tym razem z czerwonymi buraczkami. Aby ją przygotować, połącz ocet jabłkowy, ocet spirytusowy, wodę, cukier, sól, ziarna pieprzu i liście laurowe. Do słoika wrzuć kawałki czerwonych buraków i czosnek. Zalej przygotowaną wcześniej mieszanką.
 3. Drugi słoik przygotujesz, łącząc ze sobą: ocet jabłkowy, ocet spirytusowy oraz wodę. Jako kolejne składniki dodaj cukier, laski cynamonu, goździki i dynię piżmową. Umieść mieszankę w słoiku. Nie zapomnij dodać imbiru i papryczek piri-piri.
  Drugi słoik przygotujesz, łącząc ze sobą: ocet jabłkowy, ocet spirytusowy oraz wodę. Jako kolejne składniki dodaj cukier, laski cynamonu, goździki i dynię piżmową. Umieść mieszankę w słoiku. Nie zapomnij dodać imbiru i papryczek piri-piri.
 4. Słoiki odstaw na 2 tygodnie. Po tym czasie możesz cieszyć się pysznym smakiem marynowanych przysmaków.
  Słoiki odstaw na 2 tygodnie. Po tym czasie możesz cieszyć się pysznym smakiem marynowanych przysmaków.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×