owsianka na sniadanie na 4 sposoby
Kategorie Dla dzieciPrzepisy

Owsianka na śniadanie na 4 sposoby

Owsianka na śniadanie to gotowy przepis na pyszny posiłek, zarówno dla malucha, jak i dorosłego. Dlatego przygotowaliśmy 4 ciekawe propozycje, aby danie to nigdy się nie przejadło!

Zobacz także: Kotleciki ziemniaczane z marchewką w pysznym wydaniu

Owsianka na śniadanie na 4 sposoby 4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Owsianka na śniadanie na 4 sposoby
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Owsianka borówkowa
Owsianka truskawkowa
Owsianka brzoskwiniowa
Owsianka bananowa

Sposób przygotowania:

 1. Aby przygotować owsiankę z borówkami, połącz ze sobą: płatki owsiane, jogurt grecki (lub naturalny), mleko, cynamon, ekstrakt waniliowy, borówki, miód i nasiona chia. Dokładnie wymieszaj i zakręć, po czym wstaw do lodówki.
  Aby przygotować owsiankę z borówkami, połącz ze sobą: płatki owsiane, jogurt grecki (lub naturalny), mleko, cynamon, ekstrakt waniliowy, borówki, miód i nasiona chia. Dokładnie wymieszaj i zakręć, po czym wstaw do lodówki.
 2. Czas na drugą propozycję z truskawkami. Potrzebne składniki: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), truskawki, nasiona chia, ekstrakt waniliowy, dżem truskawkowy i masło orzechowe. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
  Czas na drugą propozycję z truskawkami. Potrzebne składniki: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), truskawki, nasiona chia, ekstrakt waniliowy, dżem truskawkowy i masło orzechowe. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
 3. Owsiankę śniadaniową można przygotować również z brzoskwinią. Pozostałe składniki to: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), brzoskwinie, nasiona chia, masło orzechowe, cynamon i miód. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
  Owsiankę śniadaniową można przygotować również z brzoskwinią. Pozostałe składniki to: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), brzoskwinie, nasiona chia, masło orzechowe, cynamon i miód. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
 4. I na koniec propozycja z bananem i czekoladą. Tym razem zmiksuj ze sobą: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), banana, dropsy czekoladowe, kakao, cynamon i gałkę muszkatołową. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
  I na koniec propozycja z bananem i czekoladą. Tym razem zmiksuj ze sobą: płatki owsiane, mleko, jogurt grecki (lub naturalny), banana, dropsy czekoladowe, kakao, cynamon i gałkę muszkatołową. Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją.
 5. Śniadaniowe owsianki przechowuj w lodówce przez kilka godzin lub całą noc. Smacznego!
  Śniadaniowe owsianki przechowuj w lodówce przez kilka godzin lub całą noc. Smacznego!
4 sposoby na śniadaniową owsiankę

Z tymi przepisami już nigdy więcej nie zabraknie Ci pomysłu na śniadaniową owsianką dla malucha ❤️PRZEPIS 👉 http://www.pysznosci.pl/267561

Publiée par Pyszności Junior sur Vendredi 13 septembre 2019