Kategorie Blender ręcznyDaniaOvi SmartPhilipsPrzepisy

Pieczona rolada z boczku

Pieczona rolada z boczku to nasz tajny przepis na udany obiad dla całej rodziny. Idealnie sprawdzi się jako świąteczna uczta dla Twoich bliskich ❤️

Ten przepis przygotowaliśmy przy pomocy Ovi Smart i Zoodlera marki Philips.

Zobacz także: Dietetyczny zakwas na żurek

Pieczona olada z boczku4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pieczona olada z boczku
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Marynata
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: olej roślinny, słodką paprykę, suszony czosnek, suszony majeranek, kmin mielony, sól oraz pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: olej roślinny, słodką paprykę, suszony czosnek, suszony majeranek, kmin mielony, sól oraz pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 2. Rozprowadź przygotowaną marynatę na surowym boczku, po czym zwiń w roladę.
  Rozprowadź przygotowaną marynatę na surowym boczku, po czym zwiń w roladę.
 3. Umieść roladę w papierze do pieczenia i owiń dodatkowo w folię aluminiową. Następnie wstaw do Ovi i piecz przez 3 godziny (temp. 140 stopni Celsjusza).
  Umieść roladę w papierze do pieczenia i owiń dodatkowo w folię aluminiową. Następnie wstaw do Ovi i piecz przez 3 godziny (temp. 140 stopni Celsjusza).
 4. W międzyczasie przygotuj ziemniaki. Najpierw je zoodluj, a następnie wymieszaj z olejem roślinnym, rozmarynem i solą. Po 3 godzinach pieczenia, ułóż przygotowane ziemniaki w Ovi, na wierzchu połóż roladę i zapiekaj całość jeszcze 20 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  W międzyczasie przygotuj ziemniaki. Najpierw je zoodluj, a następnie wymieszaj z olejem roślinnym, rozmarynem i solą. Po 3 godzinach pieczenia, ułóż przygotowane ziemniaki w Ovi, na wierzchu połóż roladę i zapiekaj całość jeszcze 20 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Pieczona rolada z boczku

Pieczona rolada z boczku podana na zakręconych ziemniakach 😍 I pomysł na przepyszny obiad świąteczny dla całej rodziny już jest ❤️SPRZĘT ➡️ Ovi Smart marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/36WZbQLZoodler marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/2TgH7dPPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/343660

Posted by Pyszności on Tuesday, February 23, 2021
343660