Kategorie Pizza

Pizza dla prawdziwego kibica

Już jutro w ramach Mistrzostw Świata w Piłkę Nożną, nasza drużyna zmierzy się z pierwszym przeciwnikiem. Cały naród będzie trzymał kciuki za polską kadrę, którą mamy nadzieję zobaczyć w samym finale!?

A skoro mowa już o kibicowaniu, w tym wyjątkowym dniu, nie można obejść się bez pysznej pizzy, przy której oglądanie meczu stanie się jeszcze większą przyjemnością. Dlatego dziś przygotowaliśmy wyjątkową pizzę dla prawdziwego kibica!⚽

Z okazji Mundialu specjalną ofertę przygotowała również sieć Domino’s Pizza – drugą pizzę zamówicie aż o 50% taniej!? Co więcej, średni czas dostawy w Domino’s wynosi mniej niż 30 minut.

Dokładny przepis jak zrobić ciasto na pizzę znajdziecie tutaj.

Pizza dla prawdziwego kibica8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pizza dla prawdziwego kibica
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Ciasto
Pozostałe składniki

Sposób przygotowania:

 1. W misce połącz ze sobą boczek, salami, kiełbasę i słodką paprykę. Dokładnie wymieszaj.
  W misce połącz ze sobą boczek, salami, kiełbasę i słodką paprykę. Dokładnie wymieszaj.
 2. Na cieście na pizzę stwórz okrąg z zielonego pesto. Następnie środkową część podziel na pół - na górze rozprowadź sos śmietankowo-czosnkowy, a na dole sos pomidorowy.
  Na cieście na pizzę stwórz okrąg z zielonego pesto. Następnie środkową część podziel na pół - na górze rozprowadź sos śmietankowo-czosnkowy, a na dole sos pomidorowy.
 3. W górnej części rozprowadź ser emmental, mozzarellę, parmezan oraz ser pleśniowy błękitny. Natomiast w dolnej części, wcześniej przygotowaną mięsną mieszankę.
  W górnej części rozprowadź ser emmental, mozzarellę, parmezan oraz ser pleśniowy błękitny. Natomiast w dolnej części, wcześniej przygotowaną mięsną mieszankę.
 4. Dodaj pomidorki i mini mozzarellę (jak na zdjęciu poniżej). Wstaw pizzę do piekarnika na 10-12 minut (temp. 240 stopni Celsjusza).
  Dodaj pomidorki i mini mozzarellę (jak na zdjęciu poniżej). Wstaw pizzę do piekarnika na 10-12 minut (temp. 240 stopni Celsjusza).
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Pizza dla prawdziwego kibica

To już jutro - I mecz w ramach Mundialu, kiedy będziemy mogli kibicować Naszym!⚽️ Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną pizzę, której nie może zabraknąć w domu żadnego kibica 😊

Posted by Pyszności on Monday, June 18, 2018
222347