Przepyszny sernik z ferrero rocher i raffaello

sernik z ferrero rocher i rafaello

Ten genialny sernik skrywa w sobie same kultowe niespodzianki. Takiej kombinacji nie da się powiedzieć nie. Po prostu nie ma takiej opcji! Na pewno będzie się działo ?

Zobacz także: Pyszne ciasto z nutellą idealne na niedzielę

Przepyszny sernik z ferrero rocher i raffaello12
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Przepyszny sernik z ferrero rocher i raffaello
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W blenderze połącz ze sobą herbatniki i kilka ferrero rocher. Dodaj roztopione masło i połącz w jedną mieszankę. Wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  W blenderze połącz ze sobą herbatniki i kilka ferrero rocher. Dodaj roztopione masło i połącz w jedną mieszankę. Wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 2. W międzyczasie przygotuj sernikową mieszankę. Aby to zrobić, połącz ze sobą: serek śmietankowy, jajka, żółtka, cukier, ekstrakt migdałowy oraz śmietankę. Dokładnie wymieszaj.
  W międzyczasie przygotuj sernikową mieszankę. Aby to zrobić, połącz ze sobą: serek śmietankowy, jajka, żółtka, cukier, ekstrakt migdałowy oraz śmietankę. Dokładnie wymieszaj.
 3. Przelej mieszankę do formy do pieczenia. Następnie dodaj po kilka sztuk raffaello i ferrero rocher. Wstaw do piekarnika na 90 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Przelej mieszankę do formy do pieczenia. Następnie dodaj po kilka sztuk raffaello i ferrero rocher. Wstaw do piekarnika na 90 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 4. Czas na polewę czekoladową. W tym celu połącz czekoladę i podgrzaną śmietankę.
  Czas na polewę czekoladową. W tym celu połącz czekoladę i podgrzaną śmietankę.
 5. Rozprowadź polewę na upieczonym serniku. Dookoła ułóż naprzemiennie ferreo rocher i raffaello. Wstaw do lodówki na godzinę.
  Rozprowadź polewę na upieczonym serniku. Dookoła ułóż naprzemiennie ferreo rocher i raffaello. Wstaw do lodówki na godzinę.
 6. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×