Pyszny śniadaniowy krążek, które raz na zawsze odmieni twoje śniadania!

Jeżeli w twoich śniadaniach zagościła nuda i rutyna, dzisiaj zobaczysz coś, co raz na zawsze odmieni twoje zwykłe śniadania. Już za chwilę pokażę ci przepis na pyszny śniadaniowy krążek z bekonem, jajkami i serem.

Jest naprawdę smaczny, a na dodatek jeden krążek starczy nie tylko dla ciebie, ale również dla twojej rodzinki. Nie traćmy więc czasu i zabierzmy się do pracy. Przepis poniżej.

Pyszny śniadaniowy krążek, które raz na zawsze odmieni twoje śniadania!
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszny śniadaniowy krążek, które raz na zawsze odmieni twoje śniadania!
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. Rozgrzej patelnię, a następnie włóż na nią plastry bekonu. Podsmaż je z obydwóch stron na średnim ogniu, a następnie przełóż na ręcznik papierowy i odsącz zbędny tłuszcz.
  Rozgrzej patelnię, a następnie włóż na nią plastry bekonu. Podsmaż je z obydwóch stron na średnim ogniu, a następnie przełóż na ręcznik papierowy i odsącz zbędny tłuszcz.
 2. Do dużej miski wbij 6 jajek i dokładnie je rozmieszaj. Następnie wlej je na patelnię i dodaj szczypiorek, czosnek granulowany, sól i pieprz. Usmaż na jajecznicę.
  Do dużej miski wbij 6 jajek i dokładnie je rozmieszaj. Następnie wlej je na patelnię i dodaj szczypiorek, czosnek granulowany, sól i pieprz. Usmaż na jajecznicę.
 3. Rozwiń spód do pizzy i wytnij z niego 8 podłużnych trójkątów. Ułóż je na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia na kształt słońca, tak jak na poniższym zdjęciu:
  Rozwiń spód do pizzy i wytnij z niego 8 podłużnych trójkątów. Ułóż je na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia na kształt słońca, tak jak na poniższym zdjęciu:
 4. Na każdym trójkącie spodu do pizzy ułóż po jednym podsmażonym plastrze bekonu.
  Na każdym trójkącie spodu do pizzy ułóż po jednym podsmażonym plastrze bekonu.
 5. Na środku pierścienia ułóż kolejno: ser cheddar, usmażoną jajecznicę i ser mozzarella. Wierzch dopraw solą i pieprzem.
  Na środku pierścienia ułóż kolejno: ser cheddar, usmażoną jajecznicę i ser mozzarella. Wierzch dopraw solą i pieprzem.
 6. Każdy trójkąt zawiń do środka obręczy tak, aby powstał krążek.
  Każdy trójkąt zawiń do środka obręczy tak, aby powstał krążek.
 7. Wbij jedno pozostałe jajko do miseczki i dobrze je rozmieszaj. Następnie za pomocą pędzelka, nasmaruj nim wierzch krążka. Włóż blaszkę do piekarnika rozgrzanego do 180 stopni C i piecz przez 15 minut.
  Wbij jedno pozostałe jajko do miseczki i dobrze je rozmieszaj. Następnie za pomocą pędzelka, nasmaruj nim wierzch krążka. Włóż blaszkę do piekarnika rozgrzanego do 180 stopni C i piecz przez 15 minut.
 8. Po 15 minutach wyjmij gotowy krążek i pokrój go na kawałki.
  Po 15 minutach wyjmij gotowy krążek i pokrój go na kawałki.
 9. Smacznego!

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×