Chleb mojej mamy za każdym razem wychodzi inaczej. Ten nie ma sobie równych
W piekarniach bochenek dobrego chleba żytniego z nasionami potrafi kosztować nawet 20 zł za niecały kilogram. Tymczasem okazuje się, że przygotowanie domowego pieczywa wcale nie jest trudne. Co więcej z 1 kg mąki wychodzi nawet 6 małych foremek. Ostatnio jeden chleb starczył mi na tydzień, a każdego dnia był tak samo dobry.
Źródło zdjęć: © Pysznosci.pl | Anna Galuhn