Najlepszy sposób na przechowywanie miksera planetarnego w kuchni. Na pewno go wykorzystam

Nie wyobrażam sobie, aby w mojej kuchni z dnia na dzień miało zabraknąć miksera planetarnego. Po prostu go uwielbiam i wiem, że z nim uda się każdy wypiek.

A skoro mowa już o tego typu sprzęcie, to mam dzisiaj dla Ciebie bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki niemu znajdziesz idealny sposób na przechowywanie miksera w każdej kuchni.

Jeśli masz dość ciągłego wyjmowania i wkładania miksera do kuchennej szafki lub kochasz minimalizm i nie lubisz gdy sprzęty kuchenne stoją na blacie, powinnaś pomyśleć o rozwiązaniu z podnośnikiem.
.
Jak widać na zdjęciu, dzięki sprytnemu pomysłowi, możesz sprawić, że bez wysiłku i błyskawicznie mikser pojawi się w razie potrzeby gotowy do pracy. Nie będziesz musiała szukać dodatkowego miejsca, aby móc go wyjąć i podłączyć do zasialania.
.
Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, możesz wykorzystać dolną szufladę, która świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania końcówek do urządzenia. Tym samym, wszystkie niezbędne elementy, będziesz przechowywać w jednym miejscu.
.
A w przypadku kiedy sprzęt będzie już niepotrzebny, po prostu go schowasz i zamkniesz kuchenną szafkę. Po sprzęcie nie będzie najmniejszego śladu!

Koniecznie daj znać co myślisz o tym pomyśle ?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×