4 smaki na kurczaki

Bo jeden pomysł na kurczaka to zdecydowanie za mało ? Dlatego mamy dla Was aż 3 super propozycje, które musicie wykorzystać ?

4 smaki na kurczaki8
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
4 smaki na kurczaki
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Marynata z kminem rzymskim i czosnkiem
Marynata z mlekiem kokosowym
Marynata z octem jabłkowym
Marynata z natką pietruszki

Sposób przygotowania:

 1. Aby przygotować marynatę z mlekiem kokosowym, w worku z suwakiem połącz ze sobą: pierś z kurczaka, mleko kokosowe, garam masala, słodką paprykę, czosnek w proszku, imbir mielony, chilli, kurkumę, pieprz i sól. Dokładnie wymieszaj.
  Aby przygotować marynatę z mlekiem kokosowym, w worku z suwakiem połącz ze sobą: pierś z kurczaka, mleko kokosowe, garam masala, słodką paprykę, czosnek w proszku, imbir mielony, chilli, kurkumę, pieprz i sól. Dokładnie wymieszaj.
 2. Marynatę z kminem i czosnkiem przygotujesz łącząc ze sobą kurczaka, oliwę z oliwek, czosnek w proszku, kmin rzymski, słodką paprykę, oregano, czosnek, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  Marynatę z kminem i czosnkiem przygotujesz łącząc ze sobą kurczaka, oliwę z oliwek, czosnek w proszku, kmin rzymski, słodką paprykę, oregano, czosnek, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 3. Marynatę z octem jabłkowym przygotujesz przy pomocy: piersi z kurczaka, miodu, octu jabłkowego, oliwy z oliwek, musztardy, soli i pieprzu. Po raz kolejny dokładnie wymieszaj.
  Marynatę z octem jabłkowym przygotujesz przy pomocy: piersi z kurczaka, miodu, octu jabłkowego, oliwy z oliwek, musztardy, soli i pieprzu. Po raz kolejny dokładnie wymieszaj.
 4. I na koniec marynata z pietruszką. Zrobisz ją przy pomocy: kurczaka, oliwy, natki pietruszki, czerwonej cebuli, soku z cytryny, octu winnego, czosnku, soli i pieprzu. Dokładnie wymieszaj.
  I na koniec marynata z pietruszką. Zrobisz ją przy pomocy: kurczaka, oliwy, natki pietruszki, czerwonej cebuli, soku z cytryny, octu winnego, czosnku, soli i pieprzu. Dokładnie wymieszaj.
 5. Gotowe marynaty wstaw do zamrażarki i wyjmij w razie potrzeby. Smacznego!
  Gotowe marynaty wstaw do zamrażarki i wyjmij w razie potrzeby. Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×