4-smakowy sernik na zimno

Jeśli kochasz sernik, ten przepis z pewnością Ci się spodoba. A wszystko to za sprawą jednego deseru, w którym umieściliśmy 4 różne smaki!

4-smakowy sernik na zimno12
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
4-smakowy sernik na zimno
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Spód
Masa sernikowa
Sernik waniliowy
Sernik cytrynowy
Sernik toffi
Sernik czekoladowy
Krem cytrynowy

Sposób przygotowania:

 1. Przygotuj spód z herbatników, cukru i masła. Następnie ustaw rząd herbatników w pionie i poziomie. Wstaw do zamrażarki na 15 minut.
  Przygotuj spód z herbatników, cukru i masła. Następnie ustaw rząd herbatników w pionie i poziomie. Wstaw do zamrażarki na 15 minut.
 2. W międzyczasie przygotuj krem cytrynowy. W tym celu połącz w garnku żółtka, jajka i cukier. Następnie dodaj masło, sok i skórkę z cytryny. Dokładnie wymieszaj i zdejmij z palnika, kiedy krem zgęstnieje.
  W międzyczasie przygotuj krem cytrynowy. W tym celu połącz w garnku żółtka, jajka i cukier. Następnie dodaj masło, sok i skórkę z cytryny. Dokładnie wymieszaj i zdejmij z palnika, kiedy krem zgęstnieje.
 3. Do serka śmietankowego (1 kg), dodaj cukier, śmietankę i przygotowaną żelatynę (połącz ją z wodą).
  Do serka śmietankowego (1 kg), dodaj cukier, śmietankę i przygotowaną żelatynę (połącz ją z wodą).
 4. Podziel masę na 4 miski. Do pierwszej dodaj śmietankę i ekstrakt waniliowy. Do drugiej toffi, do trzeciej krem cytrynowy, a do czwartej nutellę. Umieść masy w przegródkach.
  Podziel masę na 4 miski. Do pierwszej dodaj śmietankę i ekstrakt waniliowy. Do drugiej toffi, do trzeciej krem cytrynowy, a do czwartej nutellę. Umieść masy w przegródkach.
 5. Masę z toffi udekoruj przy pomocy orzechów włoskich, masę waniliową połącz z malinami, na masie z nutellę ułóż ferrero rocher, a na masie z kremem cytrynowym rozsmaruj po prostu więcej kremu cytrynowego. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
  Masę z toffi udekoruj przy pomocy orzechów włoskich, masę waniliową połącz z malinami, na masie z nutellę ułóż ferrero rocher, a na masie z kremem cytrynowym rozsmaruj po prostu więcej kremu cytrynowego. Wstaw do lodówki na min. 4 godziny.
 6. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×