Dressingi do sałatek na 6 sposobów

dressingi do sałatek

Dressingi do sałatek zawsze się przydadzą. I dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie, aż 6 propozycji. Oj będzie się działo!

Zobacz także: Kotlety z tofu w wydaniu mini

Dressingi do sałatek na sześć sposobów6
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Dressingi do sałatek na sześć sposobów
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Dressing Curry Tahini
Dressing Grecki
Dressing Orzechowy
Dressing Mango-Mięta
Dressing Malina Winegret
Dressing Bazylia Winegret

Sposób przygotowania:

Dressing Curry Tahini
 1. Aby przygotować ten dressing połącz ze sobą: pastę tahini, sok z cytryny, syrop klonowy, suszony czosnek, curry, kurkumę i wodę. Dokładnie wymieszaj.
  Aby przygotować ten dressing połącz ze sobą: pastę tahini, sok z cytryny, syrop klonowy, suszony czosnek, curry, kurkumę i wodę. Dokładnie wymieszaj.
Dressing Grecki
 1. Czas na miks z takich składników jak: jogurt grecki, cebula i czosnek suszony, koperek, sól, pieprz, sok z cytryny oraz woda.
  Czas na miks z takich składników jak: jogurt grecki, cebula i czosnek suszony, koperek, sól, pieprz, sok z cytryny oraz woda.
Dressing Orzechowy
 1. Dressing orzechowy stworzysz z: masła orzechowego, miodu, sosu sojowego, octu jabłkowego, świeżego imbiru, soli i wody.
  Dressing orzechowy stworzysz z: masła orzechowego, miodu, sosu sojowego, octu jabłkowego, świeżego imbiru, soli i wody.
Dressing Mango-Mięta
 1. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również mieszanki z miętą i mango. By ją stworzyć połącz: mango, zielone papryczki, liście mięty, oliwę z oliwek, sok z limonki, sól, pieprz i wodę.
  W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również mieszanki z miętą i mango. By ją stworzyć połącz: mango, zielone papryczki, liście mięty, oliwę z oliwek, sok z limonki, sól, pieprz i wodę.
Dressing Malina Winegret
 1. Mieszanka z maliną powstanie, jeśli połączysz ze sobą: maliny, ocet balsamiczny, oliwę z oliwek, czosnek suszony, sól i musztardę dijon.
  Mieszanka z maliną powstanie, jeśli połączysz ze sobą: maliny, ocet balsamiczny, oliwę z oliwek, czosnek suszony, sól i musztardę dijon.
Dressing Bazylia Winegret
 1. I na koniec dressing do sałatek z bazylią. Połącz ze sobą: liście bazylii, ząbek czosnku, oliwę z oliwek, miód, sok z cytryny, musztardę dijon i wodę.
  I na koniec dressing do sałatek z bazylią. Połącz ze sobą: liście bazylii, ząbek czosnku, oliwę z oliwek, miód, sok z cytryny, musztardę dijon i wodę.
 2. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×