Koktajle owocowe z alkoholem

Tym razem przychodzimy do Was z przepisem, który przyda się zwłaszcza podczas spotkań z przyjaciółmi. Pyszne koktajle owocowe z alkoholem staną się prawdziwym hitem tego lata. Nie możecie tego przegapić!

Koktajle owocowe z alkoholem3
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Koktajle owocowe z alkoholem
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje

Sposób przygotowania:

 1. W blenderze połącz ze sobą pokrojonego w plastry banana, masło orzechowe, rum oraz lody czekoladowe. Powstały shake przelej do szklanki i ciesz się jego niesamowitym smakiem.
  W blenderze połącz ze sobą pokrojonego w plastry banana, masło orzechowe, rum oraz lody czekoladowe. Powstały shake przelej do szklanki i ciesz się jego niesamowitym smakiem.
 2. Aby przygotować koktajl truskawkowy, do blendera wrzuć truskawki, brandy i lody truskawkowe. Podobnie jak w pierwszym przypadku wszystkie składniki zblenduj i przelej do szklanki.
  Aby przygotować koktajl truskawkowy, do blendera wrzuć truskawki, brandy i lody truskawkowe. Podobnie jak w pierwszym przypadku wszystkie składniki zblenduj i przelej do szklanki.
 3. Podobna receptura tyczy się koktajlu brzoskwiniowego. Aby go przygotować, potrzebujesz: brzoskwinie, bourbon oraz lody waniliowe.
  Podobna receptura tyczy się koktajlu brzoskwiniowego. Aby go przygotować, potrzebujesz: brzoskwinie, bourbon oraz lody waniliowe.
 4. Każdy z koktajli udekoruj przy pomocy bitej śmietany. I to wszystko!
  Każdy z koktajli udekoruj przy pomocy bitej śmietany. I to wszystko!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×