Kategorie PrzepisySłodkości

Sernik ombre z borówkami na zimno

Sernik ombre z borówkami na zimno to nasza kolejna propozycja, której nie możesz przegapić. Dzięki niej w Twojej kuchni zrobi się nie tylko smacznie, ale i kolorowo. A podczas zimowej aury, kolorów nigdy za wiele ❤️?

Zobacz także: Beza pavlova z akcentem cappuccino

Sernik ombre z borówkami na zimno12
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Sernik ombre z borówkami na zimno
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Spód z herbatników
Masa serowa
Do dekoracji

Sposób przygotowania:

 1. Skrusz herbatniki maślane w blenderze. Następnie dodaj do nich roztopione masło i dokładnie wymieszaj. Przełóż do formy i wstaw do lodówki.
  Skrusz herbatniki maślane w blenderze. Następnie dodaj do nich roztopione masło i dokładnie wymieszaj. Przełóż do formy i wstaw do lodówki.
 2. W międzyczasie zalej wrzątkiem galaretki i odstaw na bok.
  W międzyczasie zalej wrzątkiem galaretki i odstaw na bok.
 3. Czas na mieszankę serową. W tym celu ubij śmietankę z cukrem pudrem. Po chwili zacznij dodawać stopniowo ser do serników i mascarpone. Odstaw blender i przy pomocy mieszadełka dodaj ostudzone galaretki. Podziel mieszankę na 3 miski.
  Czas na mieszankę serową. W tym celu ubij śmietankę z cukrem pudrem. Po chwili zacznij dodawać stopniowo ser do serników i mascarpone. Odstaw blender i przy pomocy mieszadełka dodaj ostudzone galaretki. Podziel mieszankę na 3 miski.
 4. Czas na mus borówkowy. W tym celu podgrzej w garnku borówki i wodę.
  Czas na mus borówkowy. W tym celu podgrzej w garnku borówki i wodę.
 5. Ostudzoną mieszankę dodaj do trzech misek. Do pierwszej 1 łyżkę, do drugiej 2 łyżki, a do 3 trzy łyżki.
  Ostudzoną mieszankę dodaj do trzech misek. Do pierwszej 1 łyżkę, do drugiej 2 łyżki, a do 3 trzy łyżki.
 6. Najciemniejszą mieszankę rozprowadź na dnie formy. Wstaw do lodówki na 20 minut. Po tym czasie dodaj jaśniejszą mieszankę i ponownie wstaw do lodówki.
  Najciemniejszą mieszankę rozprowadź na dnie formy. Wstaw do lodówki na 20 minut. Po tym czasie dodaj jaśniejszą mieszankę i ponownie wstaw do lodówki.
 7. Na wierzchu rozprowadź ostatnią, najjaśniejszą mieszankę. Rozsyp na wierzchu borówki i wstaw do lodówki na kolejne 20 minut.
  Na wierzchu rozprowadź ostatnią, najjaśniejszą mieszankę. Rozsyp na wierzchu borówki i wstaw do lodówki na kolejne 20 minut.
 8. I gotowe!
  I gotowe!
Sernik ombre z borówkami

Serniki nigdy nam się nie znudzą 😉 Dowód? Kolejna ciekawa propozycja w wydaniu ombre z borówkami ❤️PRZEPIS 👉 http://www.pysznosci.pl/274839

Posted by Słodkości on Tuesday, January 14, 2020
274839