TikTok otwiera restauracje. Jakie menu? Kiedy? Znane potrawy dostarczą do domu

TikTok to platforma, która coraz bardziej rośnie w siłę. Przyciąga nie tylko młode osoby, ale również starszą widownię. Na fali swojej popularności twórcy aplikacji chcą stworzyć sieć restauracji. Kiedy i z jakim menu?

Przepisy z TikToka podbijają świat

TikTok to nie tylko konta influencerów, układy taneczne, zwierzaki i szeroko rozumiana komedia. To również mnóstwo prostych i efektownych przepisów, które podbijają internet. Makaron z fetą, składana tortilla z czterema składnikami czy kukurydziane żeberka- świat oszalał na ich punkcie!

TikTok to kopalnia gwiazd i fenomentów. Najlepszym tego przykładem jest Khaby Lame, który teraz występuje w kampanii jednej z marek odzieżowych.

TikTok – sieć restauracji. Kiedy rusza? Ile lokali?

Platforma społecznościowa nawiązała współpracę z Virtual Dining Concepts i Grubhub. Rezultat? Sieć restauracji, która ma przygotowywać i dostarczać kultowe już dania z TikToka prosto pod drzwi. Ile TikTok otwiera restauracji? Trzeba przyznać, że ruszają z grubej rury: do marca 2022 roku ma powstać aż 300 restauracji! Pod koniec roku ma ich być ponad tysiąc.

Menu w restauracji TikTok – co będzie serwowane?

Menu restauracji TikToka będzie zawierało najpopularniejsze dania z aplikacji, w tym pieczony makaron feta, smashburgery, żeberka kukurydziane i chipsy makaronowe. Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze danie: makaron z fetą i pomidorkami był najczęściej wyszukiwanym przepisem w Google!

@liemessa Baked feta pasta – the original viral #Uunifetapasta 🍝🔥#bakedfetapasta #tiktokfood #fetapasta #foodtiktok ♬ Feel It Still – Portugal. The Man

Jak zamówić jedzenie z TikToka?

Gdzie są restauracje TikToka? Kiedy w Polsce? Niestety, na początek restauracje powstawać będą jedynie w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieści się siedziba platformy. Potrawy można będzie zamawiać przez aplikację lub stronę tiktokdelivered.com. Na razie nic nie wiadomo o planach podboju polskiego rynku gastronomicznego.

Za stworzenie kultowych przepisów odpowiedzialni są oczywiście użytkownicy platformy. Nie zapomniano też o twórcach viralowych filmików: część dochodów ze sprzedaży ich autorskich dań trafi na ich konto. Trzeba przyznać- to uczciwa propozycja!

Zamówiłbyś dania z tej restauracji, jeśli pojawiłyby się w Polsce?

Daj nam znać w komentarzu!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×