Wirtualna Polska

Zamówił schabowego w restauracji Lewandowskiego. Gdy otrzymał rachunek, nie mógł uwierzyć

Schabowy u Lewandowskiego

Schabowy u Lewandowskiego - Pyszności; Foto gettyimages.com i screen z www.instagram.com/_rl9/

Kotlet schabowy to prawdziwy klasyk wśród dań kuchni polskiej. Ciężko jest wyobrazić sobie niedzielę bez tej potrawy. Jedni smażą go samodzielnie, inni wybierają się do popularnych restauracji. A skoro o nich mowa, to czy wiesz, ile kosztuje schabowy u Lewandowskiego? Cena może wywołać szok.

Wirtualna Polska

Restauracja Roberta Lewandowskiego – popularne miejsce na gastronomicznej mapie Polski

Nie powinno nikogo dziwić, że coraz więcej celebrytów i znanych osób zabiera się za prowadzenie biznesu, jakim jest restauracja. Zazwyczaj takie miejsca wyróżniają się nieco wyższym standardem, a co za tym idzie – również wyższymi cenami. I tak jest w przypadku restauracji Roberta Lewandowskiego. Lokal o nazwie Nine’s cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko podczas ważnych meczów piłkarskich.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
kotlet schabowy

Schabowy – Pyszności; Foto: Canva.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Restauracja serwuje dania z różnych stron świata. W menu znalazło się miejsce na popularne potrawy kuchni polskiej. Schabowy u Lewandowskiego, jak potwierdzają konsumenci, to prawdziwa uczta dla podniebienia. Porcja jest dość spora, bo aż 750 g, ale kosztuje niemało. Postanowiliśmy sprawdzić, jak kształtują się ceny tych popularnych i nieco bardziej wyszukanych dań. Będziesz zaskoczony.

Schabowy u Lewandowskiego i inne popularne dania – ile za nie zapłacisz?

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek być w lokalu prowadzonym przez celebrytów? Jeśli tak, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że ceny w takich miejscach nie należą do najniższych. Szczególnie teraz, gdy szalejąca inflacja zmusiła do podwyżek cen niemal w każdej restauracji. Gdy spojrzysz jednak w kartę menu restauracji Nine’s to możesz przeżyć pewny szok.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Schabowy u Lewandowskiego – Pyszności; Foto screen z nines.com.pl

Schabowy u Lewandowskiego o gramaturze 750 g, podany z frytkami i sałatami w stylu azjatyckim kosztuje ponad 50 zł. Danie prezentuje się na talerzu naprawdę wspaniale. Frytki są zrobione z batatów. Warto podkreślić, że koszt nie jest ustalany jedynie na podstawie ceny składników.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A jak wygląda sytuacja w przypadku innych dań kuchni polskiej? Za porcję pierogów ze szpinakiem, fetą, mięsem, czy farszem ukraińskim przyjdzie ci zapłacić 39 zł. Porcja to zazwyczaj 9 sztuk pierogów. Za tatar wołowy, który jest specjalnością restauracji, będziesz musiał zapłacić 45 zł.

Wspaniałe przysmaki możesz przygotować w swoim domu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz przepis na roladki a’la BigMac w serowym cieście:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×