Indyk z warzywami z parowaru

indyk z warzywami z parowaru

Indyk z warzywami z parowaru to idealna kombinacja obiadowa. Nie tylko świetnie smakuje, ale też jest w 100% zdrowa i mega prosta w przygotowaniu. Czego chcieć więcej?

W przygotowaniu indyka z warzywami pomógł nam parowar marki Philips.

Zobacz także: Gołąbki gotowane na parze

Indyk z warzywami z parowaru4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Indyk z warzywami z parowaru
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Marynata
Pozostałe składniki
Sos jogurtowy

Sposób przygotowania:

 1. Ponacinaj piersi z indyka.
  Ponacinaj piersi z indyka.
 2. Następnie przygotuj marynatę (sok z cytryny, świeży koperek, czosnek, płatki chili, pieprz oraz sól) i połącz ją z mięsem. Umieść indyka w parowarze na 15 minut.
  Następnie przygotuj marynatę (sok z cytryny, świeży koperek, czosnek, płatki chili, pieprz oraz sól) i połącz ją z mięsem. Umieść indyka w parowarze na 15 minut.
 3. Na wyższym poziomie urządzenia umieść kalafior romanesco, szparagi, cukinię, zielony groszek oraz cebulę. Warzywa powinny być gotowe w ciągu 15 minut.
  Na wyższym poziomie urządzenia umieść kalafior romanesco, szparagi, cukinię, zielony groszek oraz cebulę. Warzywa powinny być gotowe w ciągu 15 minut.
 4. W międzyczasie przygotuj sos. W tym celu połącz: jogurt naturalny, ricottę, sól, pieprz, świeżą kolendrę, miętę oraz bazylię.
  W międzyczasie przygotuj sos. W tym celu połącz: jogurt naturalny, ricottę, sól, pieprz, świeżą kolendrę, miętę oraz bazylię.
 5. I pyszny obiad jest już gotowy!
  I pyszny obiad jest już gotowy!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×