Kurczak pieczony z batatami

kurczak pieczony z batatami

Tym razem przychodzimy z pomysłem na pyszny obiad z jednego urządzenia. Kurczak pieczony z batatami został przygotowany w wielofunkcyjnym Ovi Smart marki Philips. Efekt końcowy to po prostu idealny pomysł na udaną kolację dla całej rodziny.

Zobacz także: Różyczki z ciasta francuskiego z zoodlowanymi warzywami

Kurczak pieczony z batatami1
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Kurczak pieczony z batatami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Marynata
Kurczak
Bataty

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: olej, musztardę francuską, czosnek, miód oraz rozmaryn.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania marynaty. W tym celu połącz: olej, musztardę francuską, czosnek, miód oraz rozmaryn.
 2. Wstaw kurczaka do Ovi. Nałóż na mięso marynatę, dopraw do smaku solą oraz pieprzem. Na koniec dodaj plastry cytryny. Wybierz program "kurczak" i podaj wagę mięsa. Włącz urządzenie na 40 minut.
  Wstaw kurczaka do Ovi. Nałóż na mięso marynatę, dopraw do smaku solą oraz pieprzem. Na koniec dodaj plastry cytryny. Wybierz program "kurczak" i podaj wagę mięsa. Włącz urządzenie na 40 minut.
 3. W międzyczasie przygotuj bataty. Podziel je w słupki i dodaj przyprawy: słodką paprykę, rozmaryn, tymianek, sól i olej. Dokładnie wymieszaj.
  W międzyczasie przygotuj bataty. Podziel je w słupki i dodaj przyprawy: słodką paprykę, rozmaryn, tymianek, sól i olej. Dokładnie wymieszaj.
 4. Po 40 minutach dodaj bataty do urządzenia i wybierz program "warzywa". Po 20 minutach danie będzie gotowe.
  Po 40 minutach dodaj bataty do urządzenia i wybierz program "warzywa". Po 20 minutach danie będzie gotowe.
 5. Smacznego!
  Smacznego!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×