tarta z ciasta francuskiego z zoodlowanymi ziemniakami
Kategorie KolacjePrzekąskiPrzepisyZoodler

Tarta z ciasta francuskiego z zoodlowanymi ziemniakami

Tarta z ciasta francuskiego wcale nie musi być zawsze na słodko. I już za moment, sama się o tym przekonasz. A wszystko to za sprawą naszego najnowszego przepisu, w którym połączyliśmy ciasto francuskie, zoodlowane ziemniaki i boczek.

Nasze ziemniaki nabrały ciekawych kształtów dzięki Zoodlerowi marki Philips.

Zobacz także: Muffiny jajeczne z zoodlowanymi warzywami

Tarta z ciasta francuskiego z zoodlowanymi ziemniakami4
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Tarta z ciasta francuskiego z zoodlowanymi ziemniakami
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Podstawowe składniki
Zalewa jajeczna
Dodatki

Sposób przygotowania:

 1. Zoodluj ziemniaki. Następnie umieść ciasto w formie na tartę i delikatnie je nakłuj, aby podczas pieczenia nie powstały wybrzuszenia. Na cieście ułóż ziemniaki i wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
  Zoodluj ziemniaki. Następnie umieść ciasto w formie na tartę i delikatnie je nakłuj, aby podczas pieczenia nie powstały wybrzuszenia. Na cieście ułóż ziemniaki i wstaw do piekarnika na 10 minut (temp. 200 stopni Celsjusza).
 2. Czas przygotować jajeczną mieszankę, łącząc ze sobą: jajka, śmietanę, parmezan, suszoną cebulę, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
  Czas przygotować jajeczną mieszankę, łącząc ze sobą: jajka, śmietanę, parmezan, suszoną cebulę, sól i pieprz. Dokładnie wymieszaj.
 3. Na drugim arkuszu ciasta francuskiego ułóż plastry boczku, po czym zwiń w rulon. Teraz podziel go na mniejsze kawałki.
  Na drugim arkuszu ciasta francuskiego ułóż plastry boczku, po czym zwiń w rulon. Teraz podziel go na mniejsze kawałki.
 4. Powstałe spirale umieść na wierzchu tarty (jak na zdjęciu poniżej). Umieść tartę ponownie w piekarniku, tym razem na 15 minut.
  Powstałe spirale umieść na wierzchu tarty (jak na zdjęciu poniżej). Umieść tartę ponownie w piekarniku, tym razem na 15 minut.
 5. Smacznego!
  Smacznego!
Tarta z ciasta francuskiego z zoodlowanymi ziemniakami

W naszej tarcie tym razem ukrył się zoodlowany ziemniak 👍 Połączenie go m.in. z boczkiem było strzałem w 10 😍SPRZĘT ➡️ Zoodler marki Philips ➡️ https://pysznosci.co/2TgH7dPPRZEPIS ➡️ http://www.pysznosci.pl/296507

Posted by Pyszności on Monday, May 11, 2020
296507