Wirtualna Polska

Blowek otwiera restaurację. Sprawdzamy ceny i menu Blow Burgers. Jak i gdzie działa?

Blowek otwiera restaurację. Sprawdzamy ceny i menu Blow Burgers. Jak i gdzie działa?

Restauracja Blowka Blow Burgers – jak działa, co w menu, gdzie się znajduje? Sprawdzamy ceny i ofertę. Influencerzy coraz częściej decydują się na poszerzanie swojej działalności. Niektórzy z nich stawiają na restauracje.

Wirtualna Polska

Kim jest Blowek, który otworzył restaurację?

Kiedy na rynku pojawiły się lody Ekipy, błyskawicznie osiągając ogromny sukces, kwestią czasu było to, żeby inni twórcy poszli w śladu Karola Wiśniewskiego. Team X wypuścił swoje soki i płatki, a mniej znani twórcy watę cukrową ze swoimi zdjęciami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karol Gązwa (@blowek5)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Karol Gązwa, znany w sieci jako Blowek, postanowił pójść jednak krok dalej. Twórca jednego z najpopularniejszych kanałów w serwisie YouTube, który zaistniał, nagrywając filmiki lifestyle’owe i gamingowe, postanowił otworzyć swoją własną restaurację. Co będzie w niej serwował?

Blowek – restaucja Blow Burgers: menu, ceny, lokalizacja

Blowek ma restaurację, która specjalizuje się w burgerach. Plany ma ambitne, bo chciałby, żeby jego marka znana była w całej Polsce, jednak na ten moment dostawa dostępna jest tylko dla mieszkańców Warszawy. Restauracja Blowka Blow Burgers dostarcza jedzenie z czterech lokalizacji: z Tarchomina, Arkadii, Chomiczówki i Targowej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zamówienia w Blow Burgers można składać wyłącznie w aplikacjach Uber Eats, Wolt, Glovo, Bolt Food.

Sama restauracja nie ma „fizycznej formy” – nie da się odwiedzić burgerowni i zjeść na miejscu. Działa tylko wirtualnie z dowozami, trochę jak „restauracja-widmo”. To duże ułatwienie, bo ogranicza mocno koszta, jakie generuje „stacjonarne” prowadzenie restauracji: utrzymanie sali, zatrudnienie obsługi klienta czy zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Blow Burgers (restauracja Blowka) – menu. Co jest w ofercie?

W ofercie Blow Burgers są cztery pozycje. Ile kosztują burgery od Blowka?

  • Blow Daily, klasyczny burger z wołowym kotletem za 24,90 zł;
  • Bloweg, burger vege za 24,90 zł;
  • BlowBacon, klasyk z bekonem za 29,90 zł;
  • Cheesblower, klasyk z serem za 27,90 zł.

Jak można zauważyć, nazwy nawiązują do pseudonimy Karola. Nie da się ukryć, że jego targetem są fani kanału „Blowek”. Wszystkie burgery dostępne są w dwóch wersjach: normalnej oraz „BLOW OPTION”. Ta druga jest płatna (5 zł) i zawiera panierowany cheddar, nachosy i papryczki jalapeno.

Dodatkowo można zamówić też frytki (od 4,90 do 12,90 zł w zależności od wielkości), mix sałat (7,90 zł) czy też colesława (6,90 zł).

Jak działa wirtualna restauracja Blow Burgers?

Jak działa taka restauracja? Blowek tworzy menu, użycza swoją twarz i logo do promowania i komponuje burgery. Kurier dostarcza wybrane przez niego składniki do restauracji, z którą ma współpracę (działającej normalnie i niezależnie). Restauracja tworzy kanapkę i wysyła dalej jako dzieło „Blow Burger”.

Takie rozwiązanie pozwala restauracjom na zwiększenie przychodów. Jednocześnie youtuber nie ponosi kosztów prowadzenia lokalu. Restauracja Blowka ma szansę okazać się hitem sezonu.

Jak przyznaje Blowek, inspirował się podobną restauracją stworzoną przez zagranicznego youtubera MrBeast, który odniósł sukces.

Spróbowałbyś takiej nowości?

Co sądzisz o takiej inicjatywie? Kolejna fanaberia influencerów czy może przyszłość?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×