Spaghetti z piekarnika w 5 minut. Makaron zapiekany bez gotowania. Sprawdzony przepis

błyskawiczne spaghetti z piekarnika

Szybki przepis na spaghetti z piekarnika. Makaron bez gotowania z sosem pomidorowym. Przygotowanie zajmie Ci jedynie 5 minut!

Spaghetti z piekarnika. Pomysł na obiad z makaronem bez gotowania

Każdemu czasem brakuje czasu na stanie w kuchni i wymyślanie obiadu. Dziś mamy dla Ciebie fantastyczny przepis na błyskawiczny makaron spaghetti z piekarnika.

Jak zrobić spaghetti z piekarnika? Makaron możesz przygotować nie tylko w garnku. Świetnym sposobem jest przygotowanie go w piekarniku. Dzięki temu, że dodaliśmy bulion, to nasz makaron pięknie się ugotuje. Jeśli nie masz pod ręką bulionu, możesz również użyć zwykłej wody.

Przepis na spaghetti z piekarnika możesz dowolnie modyfikować – dodać mięso, warzywa, więcej przypraw. Makaron bez gotowania z piekarnika to pyszna baza na szybki obiad.

Makaron bez gotowania z sosem pomidorowym. Jak zrobić w 5 minut spaghetti z piekarnika?

Wszystkie potrzebne składniki do spaghetti z piekarnika masz w domu. Dzięki temu wyczarowanie obiadu zajmie Ci tylko 5 minut. Wystarczy umieścić je w naczyniu żaroodpornym i włożyć do pieca. Potem pozostaje tylko 35 minut czekania. W tym czasie możesz się zrelaksować i odpocząć, a obiad zrobi się tak naprawdę sam.

Zobacz także: Serowa zapiekanka z makaronem


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×