Domowe izotoniki

Dziś pokażemy Ci jak przygotować domowe izotoniki na 3 ciekawe sposoby. Będzie więc z czego wybierać. Koniecznie napisz nam, czy chciałabyś więcej takich przepisów 😉

Zobacz także: Brownie z kaszy jaglanej

Domowe izotoniki3
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Domowe izotoniki
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Zielone pobudzenie
Owocowa energia
Miętowe zadowolenie

Sposób przygotowania:

 1. Aby przygotować pierwszy izotonik wystarczy, że połączysz: napar z zielonej herbaty, sok ananasowy, syrop klonowy, sól morską i sok z limonki. Dokładnie wymieszaj.
  Aby przygotować pierwszy izotonik wystarczy, że połączysz: napar z zielonej herbaty, sok ananasowy, syrop klonowy, sól morską i sok z limonki. Dokładnie wymieszaj.
 2. Czas na owocową energię. W tym przypadku połącz: napar z owocowej herbaty, sok z aronii, miód i sól morską. Jak w pierwszym wypadku, dokładnie wymieszaj.
  Czas na owocową energię. W tym przypadku połącz: napar z owocowej herbaty, sok z aronii, miód i sól morską. Jak w pierwszym wypadku, dokładnie wymieszaj.
 3. I na koniec coś z miętowym akcentem. Tym razem zmiksuj napar z herbaty miętowej, sok z aloesu i cytryny, miód oraz sól morską.
  I na koniec coś z miętowym akcentem. Tym razem zmiksuj napar z herbaty miętowej, sok z aloesu i cytryny, miód oraz sól morską.
 4. I to wszystko!
  I to wszystko!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×