Kakaowy tort na piwie

kakaowy tort na piwie

Kakaowy tort na piwie to nasza najnowsza kombincja, która stała się prawdziwym hitem. Ślinka cieknie od samego patrzenia ??

Forma w naszym przepisiem ma 20 cm średnicy.

Zobacz także: Mini serniczki na zimno z mango

 

 

Kakaowy tort na piwie9
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Pyszności
Głosów: 0
Ocena: 0
Twoja ocena:
Oceń ten przepis!
Kakaowy tort na piwie
Wydruk przepisu

Składniki:

Porcje
Biszkopt
Masa

Sposób przygotowania:

 1. Cały proces rozpocznij od przygotowania biszkoptów. W tym celu połącz suche składniki: mąkę, kakao, proszek do pieczenia, sodę oczyszczoną, cukier i sól.
  Cały proces rozpocznij od przygotowania biszkoptów. W tym celu połącz suche składniki: mąkę, kakao, proszek do pieczenia, sodę oczyszczoną, cukier i sól.
 2. Czas na mokre skałdniki, a mianowicie: jajka, olej i jogurt.
  Czas na mokre skałdniki, a mianowicie: jajka, olej i jogurt.
 3. Po uzyskaniu jednolitej mieszanki, zacznij dodawać stopniowo piwo.
  Po uzyskaniu jednolitej mieszanki, zacznij dodawać stopniowo piwo.
 4. Czas połączyć mokre i suche składniki. Podziel mieszankę na dwie formy i wstaw do piekarnika na 35 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
  Czas połączyć mokre i suche składniki. Podziel mieszankę na dwie formy i wstaw do piekarnika na 35 minut (temp. 180 stopni Celsjusza).
 5. W międzyczasie przygotuj masę, którą wypełnisz i udekorujesz ciasto. Przy pomocy miksera połącz miękkie masło, cukier puder i irish cream.
  W międzyczasie przygotuj masę, którą wypełnisz i udekorujesz ciasto. Przy pomocy miksera połącz miękkie masło, cukier puder i irish cream.
 6. Na ostudzonym biszkopcie ułóż część masy. Następnie przełóż drugim biszkoptem. Masę rozprowadź również dookoła ciasta, jak i na wierzchu (tworząc np. wzorek).
  Na ostudzonym biszkopcie ułóż część masy. Następnie przełóż drugim biszkoptem. Masę rozprowadź również dookoła ciasta, jak i na wierzchu (tworząc np. wzorek).
 7. I gotowe!
  I gotowe!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×