Śniadanie w pierwszej klasie oburzyło internet. Komentarze internautów są bezlitosne

Jedna z prezenterek telewizyjnych Jane Hawkes wybrała się pierwszą klasą w podróż liniami lotniczymi British Airways. Na swoim tweeterze opublikowała zdjęcie śniadanie, które zafundowała jej załoga samolotu. Widok nie zachęcał do zjedzenia.

Często wybierając lot w pierwszej kasie, liczymy na to, że standard będzie na wysokim poziomie. Koszty, jakie ponoszą pasażerowie takich lotów, są naprawdę wysokie. Lot prezenterki kosztował 23 tysiące złotych. Za taką cenę należy się naprawdę dobre jedzenie. Niestety, rzeczywistość bywa czasem rozczarowująca.

Straszne śniadanie w pierwszej klasie

Jane Hawkes otrzymała na talerzu kilka pieczarek, trzy kawałki pieczonego ziemniaka, dziwnie wyglądająca kiełbasa i masa, którą trudno zidentyfikować. Posiłek nie prezentował się zbyt apetycznie i sprowokował internautów do burzliwej dyskusji. Niektórzy z nich napisali:

To wygląda obrzydliwie. Co to za szara maź? Nie tknąłbym tego- wypowiedział się jeden z internautów

Mój pies dostaje lepsze jedzenie- mówi jedna z czytelniczek

 

Rzecznik British Airways odniósł się do zdjęcia, które wywołało internetową burzę i przeprosił za niedogodnoci jakie wystąpiły podczas podróży.

Rozmawiamy z naszymi zewnętrznymi firmami cateringowymi, aby zrozumieć, co się tutaj wydarzyło, ponieważ wyraźnie nie spełnia to naszych wysokich standardów. Przykro nam, że zawiedliśmy naszych klientów- napisał rzecznik British Airways.

Robaki w sałatce w samolocie

Ricky James pochodzący z Ameryki podróżował z Europy do USA. Postanowił skorzystać z opcji lotu biznes klasą jednej z popularnych linii lotniczych. Loty w dwie strony kosztowały go tym samym 10 tys. dolarów. To, co otrzymał w sałatce, było przerażające. Zauważył w daniu, która otrzymał od obsługi samolotu, robaki! Nagrał poruszające się owady i oznaczył profil przewoźnika, domagając się w ten sposób interwencji. Ponadto poinformował o zdarzeniu załogę samolotu. To niejedyna tego typu „wpadka” w ostatnich tygodniach, która obiegła media.

Jak widać czasem najbezpieczniejsze są własnoręcznie przygotowane posiłki. Jak kolorowe kanapki, które znajdziesz na naszym kanale YouTube:


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×